מעבר לאתר המותאם

עו"ד פיני פישלר: "הגיע הזמן שהמשטרה תפעל עם מוח ולא בכח"

איתי גדסי No Comments on עו"ד פיני פישלר: "הגיע הזמן שהמשטרה תפעל עם מוח ולא בכח"

עו"ד פיני פישלר, האיש שגרם לסערה הגדולה סביב ניצב בדימוס משה אדרי, התראיין ל'מהדורה המרכזית' ושוחח על הביקורת האישית שלו על המשטרה, והבעייה למצוא מועמד מתאים לפקד על המשטרה: "הצורך להביא מועמד מבחוץ מראה את הבעייה הגדולה של הארגון" | האזינו לראיון

משה אדרי
משה אדרי צילום: פלאש 90

עו"ד פיני פישלר מי שהיה קצין משטרה בעברו, והאיש שייצג את המתלונן כנגד נציב בדימוס משה אדרי, התראיין היום (חמישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן, הביקורות הגדולות על המשטרה.

עו"ד פיני פישלר: "אני חושב שאדרעי היה צריך לחשוף את זה מיוזמתו. הוא בא יומיים קודם הוא היה בוועדה ביום ראשון 18 בנובמבר, אנחנו היינו בפגישה ב-20 בנובמבר, יומיים אחריו וסיפרנו באופן פתוח עם גילוי שלם מלא ונאות על הפגישה. אדרי יזם את הפגישה הוא קבע, הוא יזם, הוא תיאם טלפונית".

עוד אמר: "אני חושף איך מדליפים, איך מפעילים מדובבים, אני חושף את השחיתות במשטרה, המשטרה חייבת להפעיל מוח ולא כח. המלצה שלי תביאו אלוף מהצבא או איש מוסד או מהשב"כ".

האזינו לראיון:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>