מעבר לאתר המותאם

זמרים? חזנים? לפני שאתם עולים לבמה תקשיבו לשיר הזה

דוד קליגר No Comments on זמרים? חזנים? לפני שאתם עולים לבמה תקשיבו לשיר הזה

ר' יהושע האנשטטר, המלחין הגדול מלונדון, הטביע זה מכבר את חותמו על עולם הנגינה היהודי בדמות להיטיו הגדולים 'אמר רבי בנימין', 'אלוקי נשמה', 'ונאמר לפניו', 'מי בן שיח' ועוד, הפעם מפתיע האנשטטר עם 'תפילת בעל המנגן', אותו מבצע ברוך ויזל יחד עם מקהלת 'מלכות' בניצוחו ועיבודו של פנחס ביכלר לצד ילד הפלא משה פרייליך

אוהבים לשיר? עוברים לפני התיבה? ברוך ויזל ומקהלת מלכות מציעים לכם את ה'נוסחה' להצלחה: 'תפילת בעל המנגן' – לחן חדש למילים קדומות, מבית היוצר של ר' יהושע האנשטטר.

ר' יהושע האנשטטר, המלחין הגדול מלונדון, הטביע זה מכבר את חותמו על עולם הנגינה היהודי בדמות להיטיו הגדולים 'אמר רבי בנימין', 'אלוקי נשמה', 'ונאמר לפניו', 'מי בן שיח' ועוד, אלו ראו אור בסדרת אלבומיו המשובחים שהופקדו בידי ענקי הזמר בארץ ובעולם, ממונה רוזנבלום ור' ירמיה דמן ועד אייזיק האניג וזאנוויל ויינברגר.

הפעם מפתיע האנשטטר עם לחנו החדש המיועד במיוחד לחובבי הזמר ואנשי השיר – 'תפילת בעל המנגן', מתוך תפילת הש"ץ לימים נוראים, אותו מבצעת מקהלת 'מלכות' בניצוחו ועיבודו של פנחס ביכלר לצד קולו הזמיר של ברוך ויזל וילד הפלא הלונדוני משה פרייליך.

על העיבוד המוסיקלי הופקד הכישרון הלונדוני הצעיר והמבטיח – נפתלי זינגר, ועל המיקס חיים גוטסמן.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>