מעבר לאתר המותאם

האזינו: קשיש נתקע במנהרה מלאה מים ועמד לטבוע

בנצי לייזרוביץ 1 Comment on האזינו: קשיש נתקע במנהרה מלאה מים ועמד לטבוע

שוטרת המאיישת את מוקד 100, במהלך שיחה עם אדם הזקוק לחילוץ מרכבו שנתקע בתוך מנהרה מלאה המים ועמד בסכנת טביעה. השוטרת סייעה לקשיש במצוקה עד לשלב חילוצו מהרכב שהתמלא מים במנהרה מוצפת באזור הקריות

אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

קשיש שנתקע עם רכבו במנהרת חלוצי התעשייה באזור הקריות בצפון, התקשר למוקד המשטרתי, בכדי שיזעיקו עזרה וחילוץ. השיחה התקבלה סמוך לשעה 05:00 שיחה מאזרח בן 70 ,כאשר אינו יכול לצאת מהרכב ולדבריו המים חודרים לרכב ומצטברים כל העת.

שוטרות המוקד – שקד סיבוני ויובל וסרמן, ליוו טלפונית את האזרח שהיה שרוי במצוקה קשה לאורך כל זמן ההמתנה לחילוץ, ברגעים מותחים של חדירת מים אל רכבו עד גובה הראש ופיו של הנהג – בהיותו בסכנה ממשית של טביעה, תוך שהן פועלות בקור רוח, מנחות אותו ומעבירות אליו מסרי הרגעה על מנת שלא יאבד עשתונות וכדי "להרוויח זמן" עד הגעת כוחות של כב"ה שהצליחו לחלץ אותו ממש "ברגע האחרון".

מהמשטרה נמסר: "האתגר הגדול שניצב בפני שוטרות המוקד היה, להרגיע את האזרח כל הזמן על מנת שלא ייכנס לפאניקה, לא יקבל אירוע לבבי בעקבות המתח בו היה שרוי ולא יאבד עשתונות, ישתולל ברכב וייבלע מים. משימה מקצועית של הצלת חיים שהסתימה בהצלחה .

כאמור, האירוע הסתיים בשלום הודות לפעילות השוטרות והחילוץ המקצועי של כוחות כב"ה, לאזרח שלום".

האזינו לשיחה:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    יא אללה איזה פחדד..
    זה לא מתיחה נכון?