מעבר לאתר המותאם

לוין נגד חוק ההדלפות: "יש פתרון אחר"

איתי גדסי No Comments on לוין נגד חוק ההדלפות: "יש פתרון אחר"

שר התיירות יריב לוין מתנגד לחוק ההדלפות של ישראל ביתנו וטוען: "הפתרון להדלפות – הסרת החיסיון העיתונאי לעניין הדלפות מהקבינט"

שר התיירות ונציג הליכוד במו"מ, יריב לוין
שר התיירות ונציג הליכוד במו"מ, יריב לוין צילום: אוליביר פיטוסי, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר יריב לוין דיבר במליאת הכנסת על הצעת החוק המבקשת לבצע בדיקת פוליגרף לחברי הקבינט ואמר: "יש להסיר את החיסיון העיתונאי לעניין הדלפות מהקבינט. החיסיון חיוני לעבודה העיתונאית שיש בה אינטרס ציבורי חשוב, אבל לא בהדלפות מהקבינט שמסכנות את בטחון המדינה ואין שום הצדקה ושום אינטרס ציבורי בחיסיון לגביהן. הסרת החיסיון היא הדרך היחידה לאתר את המדליפים ולמנוע את התופעה".

בפניה לחברי ישראל ביתנו אמר לוין: "48 שעות ועוד 48 שעות בזמני ישראל ביתנו וכבר עברו שנתיים. הבטחתם לחסל את אדון הנייה ולא ממש קיימתם".

לוין הוסיף: "אתם יודעים היטב שמקומה של ישראל ביתנו ומה שהציבור שלכם מצפה מכם, זה להישאר בקואליציה ולייצב אותה. ולא לזגזג. לא בשביל זה הצביעו לכם וזה לא מה שמצפים מכם. אלף הצעות חוק לא יפצו על השגיאה הגדולה שעשיתם ועל חוסר האחריות".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>