מעבר לאתר המותאם

ראשון לציון: הטרקטורון שיאתר נעדרים

בנצי לייזרוביץ No Comments on ראשון לציון: הטרקטורון שיאתר נעדרים

בטקס מיוחד השיק זק"א טרקטורון חילוץ והצלה בראשון לציון

WhatsApp Image 2018-10-23 at 15.20.01

בטקס שנערך היום (שלישי) בראשון לציון הושק טרקטורון זק"א לאיתור חילוץ והצלה, המאובזר במיטב הציוד הרפואי ויפעל במקרים של הצלת חיים ואיתור נעדרים בתנאי שטח קשיי עבירה.

ראש העיר מר דב צור, הודה למתנדבי זק"א על פעילותם החשובה בטיפול בהצלת חיים וכבוד המת בכל זירת אסון ואמר: "אין בפי מילים כדי להוקיר ולהעריך את מסירותם של מתנדבי זק"א למען הכלל ולמען תושבי העיר בפרט. רואים אותם בכל זירה, הם מגיעים כמלאכים ומטפלים במסירות. בשם התושבים אני מודה לכל אחד ואחד מכם על פעילותכם".

המשנה לראש העיר הרב אריה כהן: ״מרגש אותי להשתתף במעמד חשוב זה בה מצטרף רכב מציל חיים לפעילותם המיוחדת של מתנדבי זק״א אשר מטפלים במסירות ובנחישות בזירות הקשות. אני עומד לצד הארגון מעל עשור ובע"ה אמשיך לסייע בכל מה שצריך בכדי שיוכלו להמשיך בעבודת הקודש״.

יו"ר זק"א יהודה משי זהב הודה לאורחים החשובים. "מתנדבי זק"א הם שליחים של עם ישראל. מפקד זק"א מרכז משה גמרו ומפקד זק"א שפלה מנדי חביב וכל הצוות האזורי עושים עבודה קודש במקצועיות ובמסירות רבה. אני מייחל ומתפלל שהכלים שאנו מעמידים לרשות המתנדבים יהיו אך ורק לתפאורה ולא לשימוש".

WhatsApp Image 2018-10-23 at 15.20.01(1)0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>