מעבר לאתר המותאם

המחבל שביצע את פיגוע הדקירה – נתפס

בנצי לייזרוביץ No Comments on המחבל שביצע את פיגוע הדקירה – נתפס

המחבל שביצע את פיגוע הדקירה בחטמ"ר שומרון ונמלט עם סייען – נלכד בתום מצוד מאסיבי, שנערך יחד עם כוחות רבים | שר הביטחון הגיב: "כל האמצעים הללו ורבים נוספים חוזרים להתמקד במשימה העיקרית – ללכוד את הרוצח המתועב מברקן; גם החשבון אתו ייסגר במהרה"

אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: פלאש 90

נלכד: הותר לפרסום כי בעקבות פעילות מודיעינית ומבצעית של שירות הביטחון הכללי, הביאו הימ״מ – היחידה ללוחמה בטרור של משמר הגבול, משטרת ישראל בשת"פ עם יחידותצה"ל, למעצרו הלילה של המפגע אשר ביצע את פיגוע הדקירה בכיכר החטיבה בשומרון (11/10/18) במהלכוו נפצע חייל צה"ל באורח בינוני. המחבל שנתפס מדובר בצעיר בן 19, תושב גמאעין. המחבל הועבר לחקירת שב"כ.

שר הביטחון מסר בתגובה לתפיסת המחבל: ‏"עבודה מודיעינית ומבצעית יוצאת דופן הביאה ללכידת המחבל, שעות אחרי הפיגוע שביצע בכיכר חטמ"ר שומרון. כל האמצעים הללו ורבים נוספים חוזרים להתמקד במשימה העיקרית- ללכוד את הרוצח המתועב מברקן. גם החשבון איתו ייסגר במהרה".

מוקדם יותר היום, בצומת חטמ"ר שומרון, אירע פיגוע דקירה על ידי מחבל שנמלט מהמקום. חייל פצוע מפונה על ידי טיפול נמרץ. המחבל נמלט מהמקום. במהלך ירי לעברו נפצעה באורח קל אזרחית, מרסיס ברגלה.

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>