מעבר לאתר המותאם

פינדרוס בפתיחת המטה: "אלעד צריכה להיות עיר הבירה החרדית"

איתי גדסי 1 Comment on פינדרוס בפתיחת המטה: "אלעד צריכה להיות עיר הבירה החרדית"

מועמדה של מפלגת "דגל התורה" לראשות אלעד, יצחק פינדרוס, פתח את מטה הבחירות באלעד בנוכחות סגן ראש העיר, צוריאל קריספל, חבר המועצה ברק צברי וחברי מועצה נוספים | בדבריו אמר: "העיר הזו יושבת במקום אסטרטגי, קרובה לירושלים ולכל המקומות אחרים. יש לה פונטיציאל התפתחות גבוה מאד"

המועמד לראשות העיר אלעד, יצחק פינדרוס, נשא דברים בפתיחת מטה דגל התורה בעיר אלעד. "יש פה אנשים מדהימים בעיר הזאת", פתח בשבח אנשי העיר.

לדבריו: "לעיר הזו יש פונטיציאל בפיתוח כלכלי ותעסוקתי להפוך ולהיות עיר מרכזית הרבה יותר ממה שהיא היום. אלעד צריכה להיות עיר הבירה של הציבור החרדי. היא לא עיר שאמורה לקבל שירותים מערים אחרות. לעיר הזו צריכה להיות חוסן כלכלי משלה. הניסיון שלי יביא לעיר הזו את הבשורה".

פינדרוס התייחס לתמיכה בו ואמר: "האחדות בין גדולי ישראל תיתן לנו את הכח לנצח את העיר הזו, להוביל את העיר הזו ליותר. מגיע לתושבי אלעד שירותים בזכות ולא בחסד".

בדבריו התייחס למיקום האסטרטגי של העיר: "העיר הזו יושבת במקום אסטרטגי, קרובה לירושלים ולכל המקומות אחרים. יש לה פונטיציאל התפתחות גבוה מאד. יש פה ישיבות, בתי כנסת ואנשים מדהימים מכל הסוגים. מכל גווני הקשת החרדית והדתית".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות