מעבר לאתר המותאם

מיצג האומנות שנגרס, על מי האחריות בנושא? טקבקו

דוד קליגר No Comments on מיצג האומנות שנגרס, על מי האחריות בנושא? טקבקו

אמש בתוכנית 'ערב חי' בהגשת אריאל ברמן, הביא מני וקשטוק את הסיפור ובעקבות כך הציג הרב רועי מושקוביץ שליט"א ראש כולל הלכה למעשה ומקים בית המדרש להוראה 'רועה ישראל', את שאלת השטייגען | האם לפי ההלכה אותו אדם צריך לשלם עבור המוצר?

עת דודים - עטיפת הסינגל - ציור יפעת טל

ישנו אמן שמסתתר מאחורי השם ׳בנקסי׳, הוא צייר מפורסם שאף אחד לא יודע את זהותו, ציור מפורסם שלו נמכר בבית המכירות סטו׳ביס, מה שאף אחד לא ידע זה שכנראה בנקסי החביא במסגרת התמונה מגרסת נייר שפועלת על סוללת בשלט רחוק, הציור נמכר ביותר ממיליון דולר, וברגע שהכריזו שהציור נמכר, מגרסת הנייר הופעלה.

אמש בתוכנית 'ערב חי' בהגשת אריאל ברמן, הביא מני וקשטוק את הסיפור ובעקבות כך הציג הרב רועי מושקוביץ שליט"א ראש כולל הלכה למעשה ומקים בית המדרש להוראה 'רועה ישראל', את שאלת השטייגען.

האם לפי ההלכה אותו אדם צריך לשלם עבור המוצר? או האם את המקדמה אותה שילם עבורו צריך להחזיר לו? האם זה משנה למי שייך אותו חפץ בנוגע לתשלום עבורו?

מוזמנים להאזין ולטקבק את תשובותיכם.

:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>