מעבר לאתר המותאם

ה'נוסח החברונאי' בקליפ חדש • צפו

דוד קליגר 5 Comment on ה'נוסח החברונאי' בקליפ חדש • צפו

הזמר קובי גרינבוים שהיה תלמידו חביבו של הגאון ר' שמואל יעקב בורנשטיין זצ"ל ובמשך 20 שנה שמע את הנוסח מפיו, והמאסטרו יהודה גלילי שינק אף הוא את הנוסח במוסדות ישיבות חברון, נרתמו למלאכה וביחד הפיקו תוצר מושלם מוקפד והיסטורי בייחודו – נוסח הימים הנוראים בהפקה מוזיקלית שטרם נשמעה

לראשונה בהיסטוריה, תזמורת מורחבת מבצעת מחרוזת ייחודית המשלבת את מיטב קטעי התפילה מכבשונה של ישיבת חברון והיכלו של בעל התפילה ר' שלום שבדרון.

ידוע שלכל בוגר 'חברון' שמורה בלב פינה חמה, בכל ימות השנה, לערגה והכיסופים שמעוררת התפילה בימים הנוראים.

לפני מספר חודשים נערך דינר יוקרתי של מוסדות חברון בפ"ת, כשמפיקי האירוע חשבו איך לרגש את קהל הנדיבים (החברונאי) ביקשו מהזמר קובי גרינבוים והתזמורת לבצע כחלק המרכזי של ה'דינר', מחרוזת ממיטב קטעי הימים הנוראים ב 'נוסח חברון'.

הזמר קובי גרינבוים שהיה תלמידו חביבו של הגאון ר' שמואל יעקב בורנשטיין זצ"ל ובמשך 20 שנה שמע את הנוסח מפיו, והמאסטרו יהודה גלילי שינק אף הוא את הנוסח במוסדות ישיבות חברון, נרתמו למלאכה וביחד הפיקו תוצר מושלם מוקפד והיסטורי בייחודו – נוסח הימים הנוראים בהפקה מוזיקלית שטרם נשמעה.

בין הקטעים במחרוזת הנוגעת בנימי הלב: סדר העבודה, ברכת כהנים, כי הנה כחומר, אמנם כן, ונתנה תוקף, כבקרת, היום תאמצנו.

צפיה מהנה וגמח"ט!5 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 3

  לא שמעתי זה לא עובד

 2. 2

  מדהיםםםם
  מרגש מאד!!
  ומדוייק מאד
  ממש מכניס לאוירה של התפילות בבית הכנסת
  חבל שלא עשו כל קטע בשלמות..