מעבר לאתר המותאם

נתפסה נוהגת ללא רישיון וטוענת להגנתה: עוד שבוע עושה טסט על משאית

בנצי לייזרוביץ No Comments on נתפסה נוהגת ללא רישיון וטוענת להגנתה: עוד שבוע עושה טסט על משאית

שוטרים שהיו בפעילות שגרתית, תפסו נהגת רכב שמעולם לא הוציאה רישיון, ולא רק זה גם רישיון רכב לא היה בתוקף. הנהגת לא התבלבלה והסבירה לשוטרים: עוד שבוע אני עושה טסט על משאית

משטרה גשם פקק

רישיון אין אבל משאית יש: בפעילות שוטרי הסיור בעיר קריית גת במהלך היום, החליטו השוטרים לבדוק רכב בעת שנסע בשדרות לכיש בעיר. מבדיקת השוטרים עלה כי הנוהגת ברכב תושבת העיר (34) לא הוציאה מימיה רישיון נהיגה כחוק, ולא רק זה עבירה מצטרפת לעבירה, גם רישיון הרכב פג תוקפו אי שם בשנת 2016 וביטוח כמובן שכלל לא היה על הרכב.

השוטרים הנדהמים ביקשו לקבל הסבר מהנהגת, מה מעשיה על ההגה שעוד מימיה לא הוציאה רישיון. תושבת הנהגת הייתה עוד יותר מדהימה: ״יש לי טסט בעוד שבוע על משאית״, כבוד הנהגת בכלל רצה להוציא רישיון על משאיות ורק הרכב זה בקטנה לא צריכה בשביל זה רישיון.

כמובן שהתשובה המקורית לא הרשימה את השוטרים יותר מידי. על המקום קיבלה הנהגת ללא הרישיון והביטוח זימון לבית משפט לתעבורה בגין העבירות החמורות אותם ביצעה. הרכב כמובן הוחרם ואסור בשימוש. מחר הנהגת היצירתית תגיע לשימוע אצל קצין משטרה לצורך שימוע.

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>