מעבר לאתר המותאם

מבצע חיסול: פשט את הרגל, שבועיים לאחר פתיחת המסעדה

מוטי סבן No Comments on מבצע חיסול: פשט את הרגל, שבועיים לאחר פתיחת המסעדה

בעל מסעדה סינית חדשה רצה לשווק את העסק בצורה הכי שווה ללקוח, רק שלאחר שבועיים מהמבצע ה"מוצלח", נאלץ לסגור את המסעדה

.

פתחת מסעדה? מזל טוב, רק לפני שאתה רץ לארגן מבצע היכרות לסועדים הפונטנצייאלים, תבדוק מי הם לקוחותיך והאם המבצע שווה לך, או שתקרא את הסיפור הבא ואז תחליט.

בעלים של מסעדה סינית חדשה שנפתחה בראשון לחודש (יוני) רצה לעשות מבצע הכרות ענק שייתן לו את הדחיפה הראשונית של העסק, לשם כך הוא ארגן "כרטיס חבר" לבאי המסעדה בסך: 85 ש"ח לסועד, ובתמורה יכול הסועד לאכול ללא הגבלה המשך חודש אחד בלבד.

המסעדה מתמחה באוכל סיני מסורתי, בו הבישול נערך בסירים חמים ואוכל ביתי. המבצע הצליח מעל ומעבר כ-500 סועדים פקדו את המסעדה בכל יום והשמועה עשתה לה כנפיים, רבים הזדרזו להוציא "כרטיס חבר מועדון" של המסעדה הכל כך שווה, ולסעוד את ליבם כאוות נפשם.

לא זו בלבד, אלה לקוחות לא ישרים ותחמנים סיימו לסעוד במסעדה והעבירו את הכרטיס לחברים שלהם ובני משפחתם, סתם כי בא להם לפנק.

רק שכאן מתחיל הצד השני של בעל הבית, לאחר כשבועיים ימים בלבד גילה בעל הבית שלמרות כמות הסודים הרבה שמגיעה למקום, הוא כבר נמצא בחוב של 500.000 ש"ח, בעל המסעדה פשט את הרגל וסגר את המסעדה שבועיים לאחר פתיחתה.

צילום: פלאש 90

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>