מעבר לאתר המותאם

יש קליטה: רמי לוי וגולן טלקום במגעים לקראת מיזוג

מוטי סבן No Comments on יש קליטה: רמי לוי וגולן טלקום במגעים לקראת מיזוג

האם שוק התקשורת הולך לקראת טלטלה עקב מיזוגם של שתי חברות דומיננטיות, לאחרונה נודע כי בכירים ב"גולן טלקום" נפגשו עם רמי לוי ומנכ"ל חברת התקשורת שבבעלותו, בגישושים ראשונים לקראת אפשרות של מיזוג או שיתוף פעולה.

רמי לוי
: חיים טויטו

על י המתפרסם היום (חמישי) בתקשורת, נראה ששתי חברות התקשורת החדשות, "רמי לוי" ו"גולן טלקום" לקראת מיזוג או לחילופין שיתוף פעולה בין השתיים. דה מרקר פרסמו היום: כי המגעים בין המיזוגים התקיימו בדרגים הגבוהים בחברה, המפגשים כללו את גיל שרון מנכ"ל סלקום, מנכ"ל רמי לוי, ורמי לוי בעל החברה.

כמו כן במפגשים לקחו חלק בכירים בקבוצת "אלקטרה" שהיא המחזיקה היום ב"גולן טלקום", דיווחים לא יצאו למשקיעים בבורסה מכיוון שמדובר על מגעים ראשוניים ולא מתקדמים.

כזכור ב-2015 ניסה הבעלים של "גולן טלקום" למכור את החברה ל"סלקום" עקב החובות הרבים שצבר לחברה שנאמדו ב-600 מיליון שקל. אח"כ הגיעה החברה להסכם עם הוט מובייל, לתדהמתה של סלקום, שרד התקשורת לא אישר את המהלך והחברה הגישה בקשה לפשיטת רגל, ומאז נקנתה ע"י "אלקטרה" תמורת 350 מיליון ש"ח.

מי שתפגע מהמיזוג עם רמי לוי, היא חברת פלאפון המארחת את החברה על קווי התקשורת שלה. אין לפלאפון עוד חברות המשתמשות בשירותיה, דבר שיפגע בהכנסות החברה.

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>