מעבר לאתר המותאם

ארגון טרור חדש: מוסד איליה

איתי גדסי 2 Comment on ארגון טרור חדש: מוסד איליה

בהמלצת השב"כ: שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הכריז על 'מוסד איליה' ממזרח ירושלים כארגון טרור | השר ליברמן: "נעקור מהשורש כל ניסיון התבססות של גורמי טרור בבירת ישראל, ירושלים המאוחדת"

מחבל טרור

(תמונת אילוסטרציה)

שר הביטחון ליברמן חתם היום (שני) על צו מיוחד, לפי סעיף 3 (א') לחוק המאבק בטרור, המכריז על 'מוסד איליה' הפועל במזרח ירושלים כארגון טרור.

‏על-פי המידע שאסף השב"כ בחודשים האחרונים, 'מוסד איליה' שפועל בכסות של מתנ"ס לצעירים, פועל למעשה מטעמו של ארגון החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין.

על פי החשד המוסד ביצע פעילות שרובה ככולה נועדה לקדם את פעילות חז"ד בירושלים. בין השאר פעל 'מוסד איליה' לגייס פעילים ולהכשירם, להפצת האידיאולוגיה של החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין, להפקת סרטוני תעמולה והסתה, ולתמיכה בפעולות טרור.

השר ליברמן אמר: "מערכת הביטחון, בהובלת השב"כ, פועלת בנחישות ותעקור מהשורש כל ניסיון התבססות של גורמי טרור במזרח ירושלים. אנו נוקטים בכל האמצעים. לא נשלים עם מוסד שפועל כשלוחת טרור קדמית בבירת ישראל, ירושלים המאוחדת".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות