מעבר לאתר המותאם

אייכלר: "נתניהו גילה אחריות"

איתי גדסי No Comments on אייכלר: "נתניהו גילה אחריות"

ח"כ ישראל אייכלר אמר כי בהתנהלותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתרון המשבר היתה אחריות: "אני שמח לראות שהקואליציה השכילה לנהוג על פי השכל הישר ולקיים את ההתחייבות למפלגות החרדיות"

רה"מ, בנימין נתניהו וח"כ ישראל אייכלר
רה"מ, בנימין נתניהו וח"כ ישראל אייכלר : הדס פרוש (פלאש 90), לע"מ

חוק הגיוס. ח"כ ישראל אייכלר בירך על העברת חוק הדיחוי בקריאה טרומית ואמר: "צעד ראשון, אבל חשוב מאין כמותו. אני שמח לראות שהקואליציה השכילה לנהוג על פי השכל הישר ולקיים את ההתחייבות למפלגות החרדיות לתקן את העוול שנגרם על ידי שלטון הבג"ץ שפסל את החוק הקודם".

"מיד בפתיחת מושב הקיץ נדאג לסיים את הליכי החקיקה כדי שנוכל להגיע לתאריך שנקבע על ידי בג"ץ עם חוק חדש".

לדבריו: "ראש הממשלה גילה אחריות כשעמד מול הניסיונות של ליברמן להפיל את הממשלה ולרוץ לבחירות על שנאת חרדים ולומדי התורה. בליכוד הבינו הלילה שוב, לא היו, ולא יהיו, שותפות טובות יותר מהמפלגות החרדיות. השותפות הזו תמשיך למען טובת אזרחי ישראל בכלל והמגזר החרדי בפרט עד למועד סיום הקדנציה כפי שנקבע מראש".

"ומשפט אחד על יאיר לפיד שעמד הערב במליאה ודיבר בפאתוס על חשיבות השירות הצבאי כשמירה על העם: מסירות הנפש שלו ב'במחנה' כבר נודעה בשערים. הוא ימשיך להסית, לשסות ולשקר. ההיסטוריה של עמנו התמודדה עם צרות גדולות ממנו, אם כי מגוחכות הרבה פחות".

לאחר ההצבעה, הודה ראש הממשלה באופן אישית לח"כ אייכלר על התמיכה והעזרה מול כלי ההסתה והנסיונות להפיל את הממשלה.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>