מעבר לאתר המותאם

תחנת מסובים חנכה בית כנסת והכניסה ספר תורה

בנצי לייזרוביץ 1 Comment on תחנת מסובים חנכה בית כנסת והכניסה ספר תורה

משטרת ישראל חנכה בתחנת מסובים בית כנסת והכנסת ספר תורה

‫הכנסת ספר תורה מסובים 4.03.2018.mp4 - Google Drive - Google Chrome‬ 05_03_2018 10_44_50

במעמד מרגש במיוחד אתמול (ראשון) נפתח בית כנסת בתחנת מסובים ולהיכל הקודש הוכנס ספר תורה.

הטקס התקיים במעמד מפקד מחוז ת"א- ניצב דוד ביתן, מפקד מרחב דן- נצ"מ שלום (מומי) בוריה, מפקד תחנת מסובים-סנ"צ אלי פינטו, רב מחוז ת"א, רפ"ק אליהו קב, ראשי ערים, רבנים, סגל הפיקוד קצינים ושוטרים.

בית הכנסת נפתח ברוב פאר כשכל הנמצאים חגגו, שרו ורקדו כשהם מלווים את ספר התורה מבית כנסת "עץ החיים" בתהלוכה מרגשת ורבת משתתפים לתוך היכל הקודש בתחנת מסובים.

מפקד המחוז בירך את המשתתפים ציין שזהו יום חג ואמר: "היכולת להכניס ספר תורה לתחנת משטרה זו זכות גדולה. סיימנו לכתוב בספר התורה את האות "ל" וביחד עם האות "ב" שפותחת את התורה נוצר "לב". עבודתו של כל שוטר ושוטרת מובלת בראש ובראשונה על ידי הלב. העבודה מהלב היא זו שמצדיעה את הצלחתנו כנותני שרות לאזרח".

מפקד תחנת מסובים אמר: "היום אנחנו חונכים את שיפוץ בית הכנסת בברכת יהיה רצון "תוכו כברו" משמע שלא רק החוץ יהיה יפה אלא גם הפנים- התפילה שתהיה בסיס לעבודתנו ושנעשה נאמנה לשמור ולבצר את בטחון התושבים ונראה בכל אחד מאיתנו שליחים של בורא עולם".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות