מעבר לאתר המותאם

מרגש: עשרות אלפי תחפושות יחולקו

בנצי לייזרוביץ No Comments on מרגש: עשרות אלפי תחפושות יחולקו

למעלה מ-1,000 ילדים הגיעו להשקת פרויקט 'תחפושת לילדים' שהחל בשבוע שעבר, ובמהלכו תחלק העמותה ברחבי הארץ כ- 20 אלף תחפושות חדשות למשפחות נזקקות

תחפושות

למעלה מאלף ילדים הגיעו להשקת פרויקט 'תחפושת לילדים' שהחל בשבוע שעבר  במחסן התחפושות והלוגיסטיקה המרכזי של עמותת "יד ביד" בלוד, לקבל בחינם תחפושות חדשות.  עד פורים תמשיך כמדי שנה עמותת "יד-ביד" לחלק כ-20 אלף תחפושות ואביזרים לילדים הללו בכל הארץ.

בין אם תחפושות מסורתיות של המלך אחשוורוש או מלכת אסתר, או תחפושות מודרניות של גיבורי-על ונסיכות, כל ילד בוחר לעצמו את התחפושת האהובה עליו לחג השמח והמחויך ביותר בשנה. אולם, ישנם אלפי ילדים בכל הארץ שלמשפחתם אין אפשרות לרכוש עבורם תחפושת, ולכן עמותת "יד ביד" מחלקת בפורים, כמדי שנה, עשרות אלפי תחפושות לילדים כדי שיוכלו לחגוג את החג עם חיוך.

הרב יעקב גלויברמן יו"ר עמותת יד ביד אמר: "אנו דואגים לאותם הילדים לתחפושות חדשות, וכך הם מגיעים לבית הספר מחופשים ומחויכים כמו כל הילדים. ממש כפי שאנו מעניקים משלוחי מנות לחיילים וכוחות הביטחון, לשמחה בלב יש חשיבות גדולה לכולם. במיוחד משנכנס חודש אדר".

גלויברמן0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>