מעבר לאתר המותאם

נתניהו: צה"ל לא תוקף דיונות של חול

איתי גדסי No Comments on נתניהו: צה"ל לא תוקף דיונות של חול

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לתקיפת מנהרת הטרור בעזה ואמר: "החמאס צריך להבין שלא נרשה את המשך ההתקפות הללו ושנגיב בעצמה עוד יותר גדולה"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו
ראש הממשלה, בנימין נתניהו : חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו שהמריא הלילה להודו אמר טרום טיסתו: "צה"ל תקף הערב תשתית טרור מרכזית של חמאס ברצועת עזה. יש מי שאומר שצה"ל תוקף דיונות של חול – זה לא נכון".

"אנחנו מגיבים על התקיפות נגד מדינת ישראל, אנחנו עושים את זה בתקיפה מאוד שיטתית של התשתיות שמכוונות נגדנו. החמאס צריך להבין שלא נרשה את המשך ההתקפות הללו ושנגיב בעוצמה עוד יותר גדולה".

באשר לביקורו בהודו אמר נתניהו "הערב אני יוצא לביקור היסטורי בהודו. אני אפגוש שם את ראש הממשלה, ידידי נרנדרה מודי, את נשיא הודו ומנהיגים רבים אחרים. אנחנו נחתום על הרבה מאוד הסכמים. אנחנו מחזקים את הקשר בין ישראל למעצמה העולמית החשובה הזאת. זה משרת אותנו בביטחון, בכלכלה, בסחר, בתיירות ובהרבה מאוד תחומים אחרים. זאת ברכה גדולה מאוד למדינת ישראל".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>