מעבר לאתר המותאם

אכיפה בגזרת רהט: 249 דוחו"ת תנועה

בנצי לייזרוביץ No Comments on אכיפה בגזרת רהט: 249 דוחו"ת תנועה

במבצע אכיפה ממוקד של משטרת התנועה בגזרת רהט ועיירות, ניתנו דוחו"ת תנועה רבים ורכב אחד אף הושבת לחלוטין

גלגל רכב שנבדק
גלגל רכב שנבדק

משטרת ישראל ביצעה היום (שלישי) אכיפה ממוקדת כנגד בריונות כביש בגזרת רהט ועיירות. 249 דו"חות תנועה נרשמו לנהגים ו-58 כלי רכב נאסרו לשימוש עד לתיקון הליקויים.

"אנו מזהים כי יש קשר בין נהיגה פרועה ומסוכנת ונהיגה ברכב לקוי לבין תאונות קטלניות, היום נפרסנו בגזרת הישובים רהט ועיירות על מנת לאכוף עבירות בריונות, לחשוף ולאתר רכבים לקויים ולצמצם את גורמי הסיכון לנהגים שומרי החוק והנורמטיביים. אנו נפעל ביד קשה כנגד מי שבוחר באופן קבוע לסכן את הציבור בדרך של התפרעות על הכביש או הזנחת רכבו ונפעל להרחיקו מהכביש" אומרים במשטרה.

במהלך פעילות האכיפה, התמקדו השוטרים בעבירות המסכנות את מבצע העבירה ואת שאר משתמשי הדרך, עבירות מהירות מופרזת, שימוש בטלפון נייד וכדומה וכן עבירות של ליקויים בטיחותיים ברכב כגון מצב תקינות הגלגלים, תקינות אמצעי הבטיחות ברכב וכדומה. במהלך הפעילות נעצר נהג בגין נהיגה בזמן פסילה ורכב אחד הושבת באופן מוחלט.

בעלי הרכבים שרכביהם נאסרו לשימוש נדרשו לתקן את הליקויים ולהציג את התיקון לקצין משטרה ובאישורו בלבד יחזרו לשימוש, בעל רכב שרכבו הושבת נדרש לתקן את הליקוי ולעבור מבחן רישוי מחדש.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>