מעבר לאתר המותאם

מלכיאלי: "כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

איתי גדסי 1 Comment on מלכיאלי: "כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

ח"כ מיכאל מלכיאלי סייר היום בטלז-סטון והביע את התפעלותו נוכח התקדמות הפרויקט: "על כולם להיות שותפים להרחיב את הערים החרדיות"

ח"כ מיכאל מלכיאלי בסיור
ח"כ מיכאל מלכיאלי בסיור

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ מיכאל מלכיאלי, ערך היום סיור בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון – קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני.

ח"כ מלכיאלי, השותף באופן מלא בעשייה בכנסת לפתרון מצוקת הדיור החרדי, הביע את התפעלותו הרבה בסיור בשטח, ונדהם לגלות כי מדובר אכן בשטח גיאוגרפי ענק שיכול בהחלט לתת פתרון זמין ומבטיח לדיור החרדי. ח"כ מלכיאלי אמר כי "אין כל ספק בעניין שאחת המצוקות הקשות ביותר אם לא הקשה ביותר – זה מצוקת הדיור. אנו בבעיות רבות למצוא פתרונות זמינים, וכאן כשיש לנו מקום שלו קרבה אדירה לירושלים – זה מבטיח כי יש לנו בשורה חשובה ומיוחדת בנושא זה. כולם הרי רוצים לגור בירושלים, ומכאן גם יש בעיה ומצוקה. ובצדק. – אבל, טלז סטון זה בהחלט הפתרון – מקום שהוא כמה דקות נסיעה לירושלים".

מלכיאלי הוסיף כי בעניין זה יש לממשלה לפעול ולהאיץ את כל ההרחבות של הערים החרדיות שסבלו כל השנים מהזנחה בנושא. "ברוך ה' שמאז שהשר אריה דרעי, נכנס למשרד הפנים הרי שהוא לקח אחריות אישית על כל ההרחבות" אומר מלכיאלי, "אך על כולם להיות שותפים להרחיב את הערים החרדיות. אני וכל שותפיי לעשייה יכולים לומר מכאן כי אנו נפעל כדי שהכל יתקדם, וככה האכלוס גם יהיה מהר יותר, ויוכל לתת פתרון דיור כבר לשנים הקרובות".

הפתרון המדובר בשערי ירושלים עם הכפלת גודל העיר החרדית הוותיקה, תאפשר לרוכשים מקום מגורים מרווח עם צביון חרדי ובקרבה לעיר ירושלים. בימים אלו ממשיכים היזמים לעמוד מול פניות רבות של רוכשי הקרקעות, המבקשים ליהנות כבר עתה ממחיר אטרקטיבי של קרקע חקלאית, שתגדל ותעלה לאחר קבלת אישור התב"ע. הצמחייה הירוקה והנוף ההררי המקיפים את 'טלז סטון', בצד מיקומו הגבוה בפאתי העיר ירושלים והסביבה החרדית, גורמים כבר עתה להצלחת שיווק הקרקעות.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    איך בדיוק דירות בכאלה מחירים שלא יותר זולים מירושלים אמורים לפתור את בעיית הדיור.
    במחירים האלה אפשר למצוא דירות בירושלים.
    די לזריית החול בעיני הציבור.