מעבר לאתר המותאם

ראש הממשלה במעלה אדומים: "נבנה אלפי יח"ד"

איתי גדסי 2 Comment on ראש הממשלה במעלה אדומים: "נבנה אלפי יח"ד"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בסיור בעיר מעלה אדומים מצהיר: "אני תומך בחוק ירושלים רבתי" • בהמשך אמר: "אני מכריז בזה על תנופת פיתוח מועצמת במעלה אדומים" • וגם, התייחס לאירוע הקטלני בלאס וגאס: "יום של אימה"

ראה"מ בנימין נתניהו 
בסיור רא"ע מעלה אדומים, בני כשריאל וח"כ דודי אמסלם
ראה"מ בנימין נתניהו בסיור רא"ע מעלה אדומים, בני כשריאל וח"כ דודי אמסלם : קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר הבוקר במעלה אדומים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אנחנו כאן במעלה אדומים עם חבר הכנסת דוד אמסלם ועם ראש העיר בני כשריאל. אני מכריז בזה על תנופת פיתוח מועצמת במעלה אדומים. אנחנו נבנה כאן אלפי יחידות דיור. אנחנו נוסיף את אזורי התעשייה וההרחבה הדרושה כדי לאפשר לפיתוח מואץ של המקום הזה".

"המקום הזה" אמר נתניהו "יהיה חלק ממדינת ישראל. אני תומך בחוק הזה של ירושלים רבתי, שיאפשר לירושלים ולבנותיה להתפתח בהרבה מאוד בחינות. זאת בשורה גדולה וחשובה".

במהלך הביקור התייחס רה"מ נתניהו לאירוע הירי בלאס וגאס: "לאס וגאס והעם האמריקני חוו יום של אימה. לבו של עם ישראל יוצא אל עשרות האנשים החפים מפשע שנרצחו בדם קר".

"ליבנו יוצא גם למאות הפצועים. אנו מתפללים להחלמתם המהירה. עם ישראל ניצב לצדה של אמריקה בשעה זאת, בכל שעה, אבל בייחוד בשעה זאת. אנו נתגבר יחד".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    אדמתנו שלנו זה המקום הבטוח בעולם כל שטחי C לבנות ולספח

  2. 1

    ככה אני אוהב אותך