מעבר לאתר המותאם

השחקן עפר הלוי חושף: "בקרוב יוצא ספר"

חיים כץ 3 Comment on השחקן עפר הלוי חושף: "בקרוב יוצא ספר"

עופר הלוי שחקן נשמה תושב העיר אלעד בראיון למנחם טוקר על ההפתעות שמחכות בקנה, על ההופעות ועל האמנים החרדים • האזינו

עופר הלוי שחקן 3

השחקן עופר הלוי המוביל מזה שנים רבות את תחום ההופעות וההצגות במגזר החרדי, דיבר בתוכנית זמן אוויר עם מנחם טוקר, במסגרת שידור מיוחד על העיר אלעד ותושביה העוסקים בתחומים שונים ומגוונים.

עופר הלוי, תושב אלעד, סיפר על העיר: "אלעד היא עיר של תורה, אבל הקב"ה רוצה תורה עם אהבת ישראל, בלי אהבת ישראל זה לא ילך". כמו כן שוחח אתו טוקר על בית הכנסת בו משמש הלוי כרב קהילה: "ה' זיכה אותנו שחבורת אנשים הקימו בית כנסת שערי שמחה שאני מנהיג אותה, מי שנכנס אלינו  עצוב יוצא שמח, אני מתפלל ומוסר שיעורים".

הלוי הפתיע כשסיפר על ספר שהוא מוציא לאור בקרוב: "עוד שבועיים יוצא ספר מוסר עם חיוך גדול שנקרא תפקיד ראשי שילבנו סיפור תיאטרלי עם המון מוסר".

גם בכל הקשור להצגות במגזר, היה לשחקן המפורסם מה לחדש: "אנחנו בדרך לפסטיגל החרדי בחנוכה, מיטב האומנים במגזר שלנו עם שחקנים קרוב לשנתיים הפקה, משו שלא היה נראה במגזר שלנו, מבחינה ערכית, לאחד הרבה אומנים לגבש כוחות, מבחינה בימתית, המחזה נקרא המלך והעני זה מבוסס על סיפורו של ר' נחמן מברסלב".

 

האזינו לראיון עם השחקן:3 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    עופר אתה חזק!!!!!
    תמשיך להצליח!!