מעבר לאתר המותאם

בית הדין הצבאי החליט: אזריה ישוחרר למעצר בית מלא

קובי פינקלר No Comments on בית הדין הצבאי החליט: אזריה ישוחרר למעצר בית מלא

החייל אלאור אזריה בדרך לשחרור מלא? בדיון שהתקיים היום החליטה השופטת כי עד להכרעה שתתקבל בסוף החודש הלועזי הנוכחי, אזריה ישוחרר למעצר בית מלא לבד מיציאות לבית הכנסת בשבת

סגנית נשיא בית הדין הצבאי לערעורים, תא"ל אורלי מרקמן, הורתה הבוקר שעם שחרורו מצה"ל יועבר החייל אלאור אזריה למעצר בית מלא עד להכרעה בערעורו בסוף החודש. "במקרה שלפנינו, משהורשע המבקש בעבירת ההריגה ונוכח עונש המאסר בפועל, יש להתנות את שחרורו במעצר בית מלא", קבעה השופטת. עם זאת ציינה השופטת כי אזריה יוכל לצאת מביתו לתפילות השבת בליווי בן משפחה.

סנגורו של אזריה, יורם שפטל, התנגד למעצר בית מלא. "זה חלופת מעצר שניתנת כאשר יש מסוכנות ברורה, דבר שאפילו לא נטען לגביו במקרה זה", אמר.

התובע הצבאי, סא"ל במיל' נדב ויסמן השיב, "אנחנו מבקשים מעצר בית מלא ומוחלט לעשרה ימים אלו. המערער הורשע בעבירת הריגה עם יסוד נפשי של כוונה, של ירי ללא הצדקה מבצעית וממניע פסול. זה בלתי אפשרי שחייל שהורשע בעבירה כזו יסתובב חופשי".

לאחר סיום שמיעת הערעורים ממתין אזריה להכרעה בערעורים, וזו תימסר ביום ראשון ה-30 ביולי.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>