מעבר לאתר המותאם

  הגר"י אייברמס: "תרזה מיי מגינה על הקהילה היהודית והודפת אנטישמיות"

  עמית דניאל No Comments on הגר"י אייברמס: "תרזה מיי מגינה על הקהילה היהודית והודפת אנטישמיות"

  הדיין הרב יונתן אייברמס אומר כי תרזה מיי מגינה על הקהילה היהודית "בבריטניה, היוזמות האנטישמיות ששוטפות את אירופה, אינן מורגשות"

  הדיין רבי יונתן אייברמס, מימין
  23:42
  28.05.22
  בנצי לייזרוביץ No Comments on שיעורי תורה ביום ירושלים בהשתתפות גדולי רבנים | סיקור

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  נצחון ראש הממשלה המכהנת של אנגליה, תרזה מיי, בבחירות, מעלות שיח סביב מספר המושבים אותם השיגה בבחירות. כזכור, בשונה ממה שסבורה היתה בתחילה מיי, מספר המושבים של מפלגתה בפרלמנט צנח לעומת המפלגה היריבה בראשות איש השמאל הקיצוני, ג'רמי קובין, שזכתה במושבים נוספים. ההערכות הן, כפי שפורסמו, שמיי תקים ממשלה עם מפלגה מהימין הקיצוני שלצד מחלוקתם על מגוון נושאים, ישנה הסכמה ביניהם על מהלך הברקזיט אותה מנסה ראש הממשלה מיי לקדם.

  בתכנית "מהדורת הבוקר" שוחח הדיין הגאון הרב יונתן אייברמס עם בצלאל קאהן וסיפר על תחושות היהודים במדינה: "ראה"מ תרזה מיי מאד אוהדת יהודים ואת הקהילה היהודית" אמר הרב והוסיף "יש באירופה בעיות קשות כתוצאה מהגירת המוסלמים".

  "ישנם בעיות של הגבלת השחיטה הכשרה, קיום ברית מילה. מנסים לחוקק חוקים, במקומות מסוימים רחבי היבשת, נגד החינוך הפרטי דבר שיכול לפגוע בחינוך היהודי. בבריטניה זה לא מורגש משום שהממשלה בראשותה של מיי מגינה על הקהילה היהודית" אמר הרב.  0 תגובות