מעבר לאתר המותאם

מנהל חדש למחלקת יולדות במרכז הרפואי לניאדו

צבי הדס No Comments on מנהל חדש למחלקת יולדות במרכז הרפואי לניאדו

ד"ר מרדכי בן דוד מונה למנהל אגף האמהות בלניאדו לאחר פרישתו לגמלאות של מנהל האגף ד"ר יעקב ממט • "נמשיך את המוסרת המפוארת של ד"ר ממט"

ד"ר בן דוד
ד"ר בן דוד צילום: דוברות בית החולים

ד"ר מרדכי בן דוד מונה השבוע לתפקיד מנהל אגף האמהות במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו. ד"ר בן דוד כיהן כסגן מנהל האגף ומנהל מחלקת נשים במשך מספר שנים ועם יציאתו לגמלאות של ד"ר יעקב ממט, מנהל האגף מיומו הראשון, נכנס ד"ר בן דוד לתפקיד.

ד"ר בן דוד הינו מומחה בתחום הגניקולוגיה ובעל ניסיון קליני וניהולי רב. עם כניסתו לתפקיד אמר ד"ר בן דוד כי "אני חש אחריות כבדה בהיכנסי לנעליו הגדולות של ד"ר ממט שהוביל את אגף האמהות להישגים קליניים מרשימים, אין ספק שהמוניטין של האגף נזקף לעשייתו של ד"ר ממט במשך עשרות שנים. אני מתכוון להמשיך במסורת והמורשת המפוארת שהשאיר אחריו ד"ר ממט, מסורת של מיילדות הרואה את היולדת במרכז ומעניקה לה מקסימום רוגע ובטחון בתהליך הלידה כתהליך טבעי, היולדות, הדולות, האמהות והסבתות יכולות להיות רגועות – לניאדו ימשיך להיות בית חם ללידה רגילה, לידה טבעית ולידה קיסרית".

חיים המרמן, מנכ"ל לניאדו בירך את ד"ר בן דוד ואמר כי "המוניטין של אגף האמהות בלניאדו הינו מוניטין מעולה. אנו נמשיך לפתח, לשדרג ולהשקיע באגף הזה על מנת להעניק לציבור היולדות חווית לידה מעצימה" מר המרמן הוסיף ואמר כי "אני מלא הערכה לעבודתו של ד"ר יעקב ממט שבמשך כארבעים שנה בנה אגף לתפארת, העבודה שלו תלווה את לניאדו עוד שנים רבות, אין לי ספק שרוחו והדרך אותה התווה לרופאים והמיילדות תמשיך להיות דרכו של האגף גם בעתיד".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>