מעבר לאתר המותאם

טוקר חייג לשדרן המכפיש מגל"צ: "אני לא מוכן להתנצל על שום דבר"

עמית דניאל 7 Comment on טוקר חייג לשדרן המכפיש מגל"צ: "אני לא מוכן להתנצל על שום דבר"

שיחה בהפתעה בוצעה בתכנית "זמן אוויר" עם מנחם טוקר לשדרן המכפיש מגלי צה"ל • "אני לא רוצה ללחוץ את ידך" • וגם, האם טוקר יעזור לאנסקי במציאת עבודה?

מנחם טוקר חייג בתכנית "זמן אוויר" לאלכס אנסקי, שדרן גלי צה"ל שהכפיש את מדרשי חז"ל ומפרשים, כדי להביע את מחאתו על דבריו המכפישים של אנסקי בתכניתו בגלי צה"ל.

"לא תקפתי את גפני אין לי עניין לתקוף אותו" אמר אנסקי זאת מבלי להסביר את דבריו הבאים "מי שנוח לו, עייף לו, קשה לו, כבד לו לעבוד כל בוקר, להשכים קום ולהתייגע, הוא רוצה לחיות על כתפי הציבור – מבחינה כלכלית או מבחינה ביטחונית, כמו למשל מר גפני ויהדות התורה המפלגה שלו".

קראו עכשיו > על חשבון משלם המיסים: מגיש בגל"צ פער פיו כנגד מדרשי חז"ל

"אמרת דברי בלע" אמר טוקר לאנסקי ושאל לתגובתו "בא נלחץ ידיים" אמר טוקר וקיבל את התגובה הבאה "אני לא רוצה ללחוץ את ידך. אני לא מוכן להתנצל על שום דבר".

לסיום כאשר טוקר סיפר לו כי "התנועה למדינה יהודית" הגישה בקשה למפקד גלי צה"ל, ירון דקל לפטרו אמר אנסקי "אז תדאג לי לעבודה אם יפטרו אותי". טוקר, אגב, סירב.

האזינו:7 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 7

  מנחם היקר, במקרה האזנתי לתכנית ההיא של המדובר, הוא לא שווה תגובה!!!
  מי שמו לפרש את חז"ל???
  הוא אפיקורס ממש
  כל דיבורו נובע מקנאה בחיים היפים שלנו!
  יחיו הקנאים ו…

 2. 6

  טוקר אתה 1 מעל כולם {בשידורים}!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 3. 5

  מנחם, משיב נפשי. איזה תענוג

 4. 2

  יפה טוקר אתה אלוף