מעבר לאתר המותאם

בצל הפיגוע הקשה: צרפת נערכת לבחירות

שלמה ריזל 3 Comment on בצל הפיגוע הקשה: צרפת נערכת לבחירות

הפיגוע הקשה שאירע אתמול בערב, בו נרצחו שני שוטרים, מעלה תהיות ביחס השפעתו על הבחירות במדינה העתידות להיערך ביום ראשון הקרוב | "הפיגוע לא ימנע את קיום הבחירות"

הזירה אמש
הזירה אמש

חשוד שני במעורבות בפיגוע שאירע אתמול בבירת צרפת הסגיר עצמו למשטרה. פרשנים פוליטיים בתקשורת הבינלאומית העריכו כי פיגוע הירי בשאנז אליזה בפריז בו נרצח שוטר צרפתי ושני בני אדם נוספים נפצעו עשוי לחזק את כוחה של מנהיגת הימין הקיצוני בצרפת מרין לה-פן.

יצויין, כי נשיא צרפת הולנד, כינס בעקבות הפיגוע בפריז ישיבת חירום מיוחדת כדי לדון בהידוק סידורי האבטחה בבירה הצרפתית לקראת הבחירות לנשיאות שצפויות להיערך בתחילת השבוע הבא.

ראש ממשלת צרפת, קזנב, הצהיר כי כוחות הביטחון הצרפתיים גויסו במלואם והבהיר כי "הפיגוע לא יפריע להליך הדמוקרטי ולא ימנע את קיום הבחירות לנשיאות בצרפת ביום ראשון הקרוב".3 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 3

  חובה קדושה להצביע אך ורק לפיון ולא למנואל מקרון וסבתא יוכבד הצרפתייה זוכרים מה היה בארה"ב שטראמפ ניצח הפעם פיון בגדול ינצח למרות כל הסקרים והתקשורת ! לא הסקרים והתקשורת הם הקובעים אלא העם ! הרי כך היה בארה"ב וכך יהיה בצרפת !

 2. 2

  למה אתם לא מפרסמים תגובות?????????????????????????????????????

 3. 1

  חברה,
  באמת מה הולך שם בצרפת????????????????????????????????