מעבר לאתר המותאם

עיריית ירושלים מכריזה על רפורמה וצוהלת: "יש תמורה למאבק התקציב"

בנצי לייזרוביץ No Comments on עיריית ירושלים מכריזה על רפורמה וצוהלת: "יש תמורה למאבק התקציב"

עיריית ירושלים הודיעה בחגיגיות "יש תמורה למאבק על התקציב" ופירטו את התופסת המשמעותית לניקיון העיר • ברקת: "הבטחנו ואנחנו עומדים במילה שלנו"

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת
ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת : הדס פרוש, פלאש 90

עיריית ירושלים הודיעה, כי בשבועות הקרובים תצא לפועל רפורמת הניקיון שיזם ראש העיר ניר ברקת, בהיקף שנתי של כשלושה עשר מיליוני שקלים. במסגרת הרפורמה החדשה, יתווספו כמאה עובדי ניקיון למערך העירוני ותתוגבר תדירות איסוף האשפה ברחבי העיר, במיוחד במקומות הומי קהל ומסחר.

"יש תמורה למאבק התקציב" אמרו בעירייה "יש תמורה למאבק שהוביל ברקת להגדלת תקציב העירייה: ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הודיע כי בשבועות הקרובים תצא לפועל רפורמת הניקיון שיזם בהיקף שנתי של כ-13 מיליון ₪. מדובר בתכנית המשמעותית ביותר שאושרה בשנים האחרונות במטרה להביא באופן מיידי לשדרוג משמעותי בניקיונה של ירושלים"

בין הפעולות המתוכננות במסגרת רפורמת הניקיון: הוספת 100 עובדי ניקיון חדשים למערך הניקיון, מתוכם 63 עובדי טאטוא ידני בשכונות העיר, הוספת כ-30 עובדים ב-12 צוותי איסוף אשפה חדשים שיעבדו במסלולי חדשים ויבטיחו פינוי אשפה בתדירות של עד 6 פעמים בשבוע, כאשר במקומות הומי קהל ומסחר בהם ריכוזי אשפה גבוהים תיאסף האשפה פעמיים ביום. כמו כן, מוקם צוות גיבוי יומי אשר תפקידו יהיה לתת מענה נקודתי על פי צורך. אלה מצטרפים לתכנית שכבר יצאה לדרך לפני מספר חודשים, במסגרתה יוצאו פחי הצפרדעים מהשכונות ויוחלפו ב- 400 מיכלים טמוני קרקע, אשר יביאו לשיפור משמעותי באיכות החיים והניקיון ובתפעול הפינוי של האשפה. נכון להיום, למעלה מ-100 פחים טמוני קרקע כבר הוטמנו בשכונות.

כאמור, מדובר בפעימה ראשונה של התכנית וזו צפויה להתרחב, במטרה להוביל לשיפור ניכר בשירותי הניקיון והתברואה הניתנים כיום. יצוין כי הרפורמה נבנתה יחד עם מינהל התפעול, אגף התברואה ויו"ר ארגון עובדי התברואה, גילי גורני.

ראש העיר, ניר ברקת: "הבטחנו כי בשנת ה-50 לאיחודה של ירושלים נוציא לפועל בזכות התקציבים שהשגנו תכניות רבות שישנו את פניה של העיר ויעלו באופן מוחשי את איכות החיים בה. התכנית שאושרה היום מוכיחה יותר מהכל שאנו עומדים במילה שלנו. שירותי הניקיון והתברואה הינם נדבך חשוב באיכות חייהם של התושבים בעיר ואני בטוח כי הפעלתה של התכנית תתרום רבות הן לאיכות החיים והן לשיפור פני העיר".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>