מעבר לאתר המותאם

כך הרס ארגון הרבנים "בנועם" את קמפיין הרפורמים נגד הנישואין ברבנות

אבי יעקב 7 Comment on כך הרס ארגון הרבנים "בנועם" את קמפיין הרפורמים נגד הנישואין ברבנות

פרסום ראשון: שעות ספורות לאחר השקת קמפיין של התנועה הרפורמית בחוצות נגד נישואין יהודים כהלכה ברבנות הראשית, ניתנה התגובה המהירה: כל ישראלי שיחפש את קמפיין הרפורמים ברשת – יגיע לשירות "רישום נישואין בקליק" של ארגון הרבנים "בנועם דניאלי", הפועל לחיזוק מעמד הרבנות הראשית בישראל • ארגון "בנועם": "כך גוזלים את החנית מיד המצרי"

חתונה יהודית שווה. הקידום בגוגל של ארגון "בנועם דניאלי"
חתונה יהודית שווה. הקידום בגוגל של ארגון "בנועם דניאלי"

התשובה היהודית המתוחכמת לקמפיין הרפורמים נגד הרבנות הראשית לישראל: ארגוני הרפורמים הפיצו בימים האחרונים קמפיין חוצות נרחב, הקורא להינשא שלא ברבנות. כותרת הקמפיין: "יש אלטרנטיבה לנישואין ברבנות", תחת הסלוגן "חתונה שווה".

הקמפיין הרפורמי קורא לעם ישראל להקיש 'חתונה שווה' בגוגל, על מנת להגיע לאתר שלהם ובכך לקעקע את היסודות ההלכתיים של עם ישראל.

ארגון "בנועם דניאלי" החליט, במהירות רבה, לתת תשובה הולמת לקמפיין שמוביל את גולשי הרשת לאתר התנועה הרפורמי, באמצעות הקשת המילים "חתונה שווה", והשיק קמפיין קידום בגוגל על מילות החיפוש "חתונה שווה", כדי שהגולשים יגיעו לאתר של ארגון "בנועם דניאלי".

"מיליוני שקלים שהושקעו בקמפיין שלהם יסייעו לנו לחשוף את מיזם 'בנועם דניאלי' לתושבי מדינת ישראל", אמרו ל"קול חי" בארגון "בנועם". "בכך אנו גוזלים את החנית מיד המצרי. כעת, כל מי שיקיש את מילות החיפוש 'חתונה שווה' בגוגל, יגיע לשירות שאנחנו מעניקים תחת הכותרת 'רישום נישואין בקליק', וזאת כחלק מהפעילות שלנו להגברת המודעות לנישואין יהודיים כהלכה ולחיזוק מעמדה של הרבנות בישראל.7 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 7

  הקשה של המילים האלו לא מובילה בכלל לנועם דניאלי, משהו השתבש כנראה

 2. 4

  כל ירושלים מלאה בפרסומים שלהם.

 3. 3

  בדיוק עכשיי ראיתי את הקמפיין הזה,
  כל הכבוד רעיון פגזזז..