מעבר לאתר המותאם

יו"ר הוועד המקומי במירון: "לא נהיה תל אביב"

קלמן טלר 2 Comment on יו"ר הוועד המקומי במירון: "לא נהיה תל אביב"

יו"ר הוועד המקומי במירון, מרדכי הלפרין, אומר כי לא יאפשר חילול שבת במתחם היישוב עד לצאת השבת • "מירון לא תהיה תל אביב" אמר והדגיש "דבריי אמורים גם לשוטרים והסדרנים היהודים ושאינם"

יושב ראש וועד תושבי היישוב מירון, מרדכי הלפרין, מבהיר לקראת חגיגות ל"ג בעומר על ההר כי לא יאפשר חילול שבת ברחבי מירון בשבת הסמוכה ללג' בעומר.

"בניגוד לשנים קודמות שבהן חוללה השבת בשעות אחרי הצהריים בערב לג' בעומר, השנה יהיו שערי הכניסה למירון סגורים ומסוגרים עד לצאת הכוכבים של מוצאי השבת" עוד אמר הלפרין "לא נאפשר שימוש במתקנים ובשטחים לשום גוף, כולל חסידויות, שלא יבטיחו את שמירת השבת המוחלטת סביב היערכותם להדלקות".

את הדברים אמר הלפרין לקראת ישיבת היערכות מחוז המשטרה, משרדי הממשלה וכל הגורמים העוסקת בניהול הביטחוני של אירועי ל"ג בעומר בציון הרשב"י במירון.

הלפרין הדגיש כי את הדברים הוא מפנה גם כלפי הגעת אלפי השוטרים והסדרנים היהודים ושאינם למתחמים השונים בתוך מירון בעיצומה של השבת תוך כדי הפעלת מכשירי קשר ורמיסה פומבית של השבת לעיני כל. "השנה" אומר הלפרין "עשרות האלפים שישהו במירון לא יסכימו למצב הזה להמשיך ואנחנו לא נאשר כאמור שום תכנית ושום שימוש עד שלא תובטח שמירת השבת" ברוח הימים הוסיף הלפרין "מירון לא תהיה תל אביב".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 2

  כל פעם יש דיבורים אבל בשטח הרי אף אחד לא בודק

 2. 1

  יישר כוח הרב הלפרין,
  ומה עם כל התחבורה הציבורית השוטרים הסדרנים וכו שיצטרכו לעבוד בשבת….?….?.
  מדוע לא מעבירים את המדורה למוצאי שבת.???

  הלנצח נהיה כבולים לגחמות חסידות בוייאן????