מעבר לאתר המותאם

חושבים שאתם יודעים לשיר? הכירו את 'קרן התמיכה להקלטת סינגלים'

עמית דניאל 1 Comment on חושבים שאתם יודעים לשיר? הכירו את 'קרן התמיכה להקלטת סינגלים'

מאחסנים שירים במגירה ומחכים לרגע הנכון לפרוץ לתעשיית המוסיקה? יש מצב שהגיע הזמן • ב"זמן אוויר" שוחח מיכאל לזנובסקי עם מנחם טוקר וסיפר על מיזם חדש ויוצא דופן שאולי יגרום להצפה של זמרים מוכשרים

הרצון הוא לתת לאדם לפרוח לבד אבל לתת לו את הפוש הראשוני, את העזרה ההתחלתית

בתכנית "זמן אוויר" שוחח מנחם טוקר עם מיכאל לזנבוסקי נציג קרן משפחת רצ'קובסקי שסיפר על יזמה מעניינת, חדשנית ופורצת דרך יש שיאמרו.

"אני נציג הקרן והמטרה היא לתמוך במוסיקה היהודית. העניין מאד חשוב לאותו היהודי שיזם את הרעיון ועומד מאחוריו, ניצול שואה שמשפחתו היתה מוסיקאלית, שחשב איך הוא יוכל לקדם את עניין המוסיקה והוא הגיע למסקנה שהוא רוצה לעזור למי שיש סינגלים במגירה, להוציא את זה החוצה" מספר מיכאל.

"המהלך הוא כזה" מסביר מיכאל "אנשים שפונים אלינו, וועדה תחליט במי נתמוך ומה מגבלת הכסף בעניין כך שלמי שיחליטו שמגיע יכול לקבל 50%. המטרה היא לתת לאותם אנשים שמוכשרים ולא יכולים לפרוץ החוצה לתת להם את האפשרות לפרוץ החוצה"

טוקר הזמין את מיכאל להגיע לתכנית "מוצ"ש חי" ואז, לדברי טוקר "תקבל בין 2,000 ל-4,000 פניות" מיכאל נענה בשמחה.

"הרצון הוא לתת לאדם לפרוח לבד אבל לתת לו את הפוש הראשוני, את העזרה ההתחלתית" אמר מיכאל והוסיף את פרטי ההרשמה "המייל של הקרן הוא: keren052762@gmail.com והטלפון: 072-392-4799"

האזינו:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות