מעבר לאתר המותאם

השידוך של אלעד כהן הוליד דואט – האזינו

דוד קליגר 13 Comment on השידוך של אלעד כהן הוליד דואט – האזינו

"בשיר האחרון שכתבתי 'בלב יודע' היה משהו מיוחד מאוד. חיפשתי פרטנר איכותי שיתן גוון נוסף לצבע הקול שלי ויוסיף נופך מרענן ומשובב. פניתי לאלעד כהן הנפלא, שהכיר לי את שדר הרדיו והזמר יהודה שוקרון ולאחר פגישה אחת הבנו שנינו שזה"

דואט בלב יודע

השדרן והזמר יהודה שוקרון מגיש סינגל משותף עם אייל עובד.

וכך מספר אייל: אני בן 43, נשוי ואב לששה ילדים נפלאים. נולדתי וגדלתי בחולון וזכיתי ללמוד מפי קדשו ובישיבתו של מורי ורבי הרב חיים רבי שליט"א, ישיבת 'עטרת חכמים'.

כיום אני מתגורר באלעד ומנהל את אחד מחדרי הסטודיו והספורט המובילים במגזר הדתי והחרדי 'מרכז הספורט וי קלאב'. וזה בעצם מה שהביא אותי לעשות 'ריסטרט לנשמה' ולחזור ולעסוק בתחום שאני הכי הרבה אוהב. שירה, כתיבה ומוסיקה.

איך זה קשור..? ובכן, פעילות הסטודיו מגוונת בשיעורי דאנס, זומבה וכד' מכל מקום, החלטנו שלחוגי הילדות מגיע משהו טהור וזך… והכנו שירים מיוחדים שיתאימו לפעילות אבל ברמה גבוהה מאוד… בסופו של דבר הם הפכו ללהיטים של ממש שיצאו אף מחוץ לפנים המערכת וראינו שהציבור מאוד נהנה ומתחבר וכמובן שהמשכנו הלאה ב"ה.

בשיר האחרון שכתבתי 'בלב יודע' היה משהו מיוחד מאוד. חיפשתי פרטנר איכותי שיתן גוון נוסף לצבע הקול שלי ויוסיף נופך מרענן ומשובב. פניתי לאלעד כהן הנפלא, שהכיר לי את שדר הרדיו והזמר יהודה שוקרון ולאחר פגישה אחת הבנו שנינו שזהו !!

משם הכל פרח וזרם בחיבור שלא ייאמן. השיר לדעתי קיבל בדיוק את המתכון המיוחד שלו מבחינת הגוונים, הצבע וכמובן הביצוע המצויין של יהודה שהוסיף המון נופך איכותי לשיר. אז, נשאר לכם רק לשמוע וליהנות. האזנה עריבה13 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 12

  שומעת בלופ
  הודיה

 2. 9

  אז מה אם זה שיר לועזי למה מה יש בזה

 3. 7

  שיר מהמם אז מה שזה לועזי כאילו לא משנים שירים לא לנו

 4. 6

  שיר ממש יפה
  כל הכבוד!!!!!
  שילוב מנצח !

 5. 5

  למה לקחת שיר לועזי למה???? תכבדו את עצמכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. איזה שיר זה במקור??

  2. חצי מזמרים לוקחים שירים כאלה .
   זכותם גם לקחת
   אין בעיה בזה

 6. 4

  לא ידעתי ששוקורן זמר .
  אבל יש לו את זה .
  אהבתי

 7. 3

  וואו! יפה! לא מצליחה לזהות מי שר מה בגלל כל החישמול… אבל זה טוב!