מעבר לאתר המותאם

יוזמת "יורדים לשטח" של השר דרעי ממשיכה להתרחב

אבי יעקב 2 Comment on יוזמת "יורדים לשטח" של השר דרעי ממשיכה להתרחב

המוני תושבי ביתר עילית הגיעו לקבלת קהל בבניין העירייה וקיבלו מענה מח"כ מיכאל מלכיאלי וכן מצוות אנשי המקצוע של שר הפנים • סגר"ע יהודה עוביידי: "שמחנו להעניק לתושבים את המענה המקצועי של לשכת שר הפנים"

שר הפנים אריה דרעי אמר: "אני שמח כי היוזמה לרדת אל השטח צוברת תאוצה ומתקבלת באהדה בכל מקום. אני מודה לנציגי ש"ס בביתר עילית ולצוות משרדי שהגיעו לעיר. זו מהות שליחותנו ותפקידנו. כפי שהכרזתי, נמשיך בפעילות זו שתגיע בעז"ה לכל עיר בארץ, מתוך מטרה להנגיש את השירות והעזרה לכל תושב".

עם הפנים לציבור: ההיענות הגדולה ליוזמת "יורדים לשטח" של שר הפנים אריה דרעי ממשיכה לצבור תאוצה, ולאחר ההיענות הגדולה בבני ברק, פתח תקווה, אלעד, אור יהודה ועוד, הגיעה היום היוזמה גם לעיר החרדית ביתר עילית. המונים מתושבי העיר הגיעו ללשכת סגן ראש העיר, יהודה עוביידי בבניין העירייה לקבלת קהל מיוחדת שנערכה במקום.

את פני הבאים קידמו שלטי הכוונה מיוחדים, לפי התחומים ושמות היועצים. ח"כ מיכאל מלכיאלי נתן מענה בנושאי תכנון ובניה, ועוזריו של שר הפנים סייעו בתחומים נוספים: משה ארבל, יועץ שר הפנים סייע בנושאי תעסוקה, בנושאי ארנונה טיפל יועץ השר יוני משריקי, בנושאי מרשם האוכלוסין ודרכונים טיפל יועץ השר רובי שמש, בנושאי ביטוח לאומי ונוער בסיכון טיפל עו"ד אוהד מזרחי רמ"ט סגן שר הפנים משולם נהרי, בנושאי חינוך וצבא סייעו אבי רוזן יועץ לח"כ יעקב מרגי וכן נתי חייק, ובנושאי רווחה טיפל דוד כהן יועץ לח"כ יצחק וקנין.

כמו כן, במקום פעלו במקום סגן ראש העיר יהודה עוביידי וצוות לשכתו ניסים כהן מומחה פניות הציבור, זאב בכר עוזרו של עוביידי ופעילים נוספים. כמו כן פעלו ח"מ העיר מטעם ש"ס, מיכאל נקי מחזיק תיק ביטחון, יצחק דויד כהן מחזיק תיק תרבות. יצוין, כי ראש העיר ביתר עילית רובינשטיין הגיע אף הוא לקבלת הקהל וברך את היוזמה הברוכה. רבים מהפונים התרגשו לנוכח המסירות של צוות היועצים, אשר הטו אוזן לבעיות הסבוכות ועשו הכל להביא לפתרונן.

שר הפנים אריה דרעי אמר: "אני שמח כי היוזמה לרדת אל השטח צוברת תאוצה ומתקבלת באהדה בכל מקום. אני מודה לנציגי ש"ס בביתר עילית ולצוות משרדי שהגיעו לעיר. זו מהות שליחותנו ותפקידנו. כפי שהכרזתי, נמשיך בפעילות זו שתגיע בעז"ה לכל עיר בארץ, מתוך מטרה להנגיש את השירות והעזרה לכל תושב".2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    וגם אין את ההבנה הבסיסית שאחרי מעל שנתיים שהם 'מצפצפים' על התיבור, ודואגים רק לברנז'ה ולכיסא שלהם- לא יעזור כלום בשביל הבחירות שהם כ"כ מפחדים מהם….
    הציבור כבר הבין עם מי יש עסק… הוא לא מטומטם!!!

  2. 1

    יוזמה מטומטמת! כמה פעמים דיברתי אתם ולא עזר כלום. הם רק רושמים מה שיש לך לומר ותו לא. גם כנראה לא יודעים איך לעזור וגם לא מעניין אותם וגם הם מצפצפים על כל מי שלא בברנז'ה הספרדית – וחבל.גילוי נאות: אני ספרדי מעדות המזרח.