מעבר לאתר המותאם

אבי בן ישראל מספר בהתרגשות: "אלפי אנשים מכל העולם בוכים ומתפללים"

עמית דניאל 2 Comment on אבי בן ישראל מספר בהתרגשות: "אלפי אנשים מכל העולם בוכים ומתפללים"

הזמר אבי בן ישראל, מספר בתכנית "הפוך על הפוך" לרב משה בן לולו על ההרגשה העילאית שקיימת בציונו של רבי אלימלך מליז'ענסק זיע"א • "אנשים בוכים ומתפללים ויחד קוראים את תפילתו של רבי אלימלך" • 'אדרבה' – יום שידורים מיוחד ב"קול חי"

אבי בן ישראל
אבי בן ישראל

לרגל יום הילולתו של רבי אלימלך מליז'ענסק זיע"א, "קול חי" ביום שידורים מיוחד – 'אדרבה' – המוקדש כולו לעיסוק בדבריו הקדושים "שנראה כל אחד מעלת חברינו ולא חסרונם". בתכנית "הפוך על הפוך" שוחח הרב משה בן לולו עם הזמר אבי בן ישראל, ששהה בציון הקדוש היום.

"האווירה בליז'ענסק" הוא מספר בהתרגשות "אין דברים כאלה. לפחות 20,000 איש. משהו לא יאומן. בכיות ותפילות בין היתר התפילה שרבי אלימלך תיקן. מה זה האדם, לראות במעלת האחר, לראות את היתרון שבאחר. אלפי אנשים נמצאים במקום. יש גם הכנסת אורחים מאד גדולה עם אוכל שלא מבייש אף בית מלון" הוא מספר.

"אמרו לנו בדרך" מספר בן ישראל "שמספיק כבר להגיד 'הרב'ה רבי אלימלך בן רבי אליעזר ליפמן' וזה כבר עושה רעש בעולמות. באים אנשים מכל העולם לשפוך את צקון ליבם ולחשם בציון הקדוש" אומר אבי בן ישראל שנשמע נרגש מאד.

האזינו:2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 2

    עלולמההוספתאתהתוארהי"דלמרןה'דבריחיםזי"ע

    1. העיקר לא אומרים תחנון.דפוקיםםםםםם.האם ביום הילולת הרמב"ם לא אומרים תחנון?!