מעבר לאתר המותאם

דרך הגב : הקמת מערך חדש לניתוחי עמוד שדרה בלניאדו

חיים כץ No Comments on דרך הגב : הקמת מערך חדש לניתוחי עמוד שדרה בלניאדו

מערך לניתוחי עמוד שדרה נפתח בלניאדו • המערך ייתן כלל שירותים הקשורים בבעיות גב הושקע בו משאבים רבים בכדי לשמור על מקצועיות ואיכות • דרך הגב

דר גד ולן
אנחנו ממליצים על טיפולים כירורגיים כמוצא אחרון, אולם חשוב לדעת שהניתוחים הם ניתוחים בטוחים וטווח הסיכונים הינו קטן יחסית.

מערך חדש למגוון ניתוחי עמוד שדרה נפתח השבוע בלניאדו. בראש המערך יעמוד ד"ר גד ולן, אורתופד מומחה בתחום ובעל נסיון רב בארץ ובחו"ל

ד"ר גד ולן מונה השבוע לעמוד בראש המערך לניתוחי עמוד שדרה בלניאדו.

המערך החדש יעניק טיפול לתושבי נתניה והשרון שעד כה נאלצו לנסוע למרכזים רפואיים מרוחקים כדי לקבל את הטיפול.

ד"ר ולן ניהל את היחידה לניתוחי עמוד שדרה בבי"ח סורוקה, את ההתמחות בניתוחי עמוד שדרה ביצע ב- Maio clinic בארה"ב והוא גם בעל נסיון כניוירוכירורג ונסיון של כעשרים שנה כמנתח עמוד שדרה.

הניתוחים שיבוצעו בלניאדו כוללים את כל הניתוחים הרלוונטיים: פריצת דיסק, עמוד שדרה צווארי, עמוד שדרה מותני ועמוד שדרה גבי. מדובר בכ-15 סוגים שונים של ניתוחים.

הנהלת לניאדו שזיהתה את הצורך הקיים בטיפול רפואי בתחום עמוד השדרה השקיעה משאבים רבים כדי להקים את המערך, הן בגיוס כח אדם איכותי והן ברכישת ציוד. ד"ר ולן אומר כי "האקט הכירורגי-ניתוחי הוא השלב האחרון בטיפול.

אנחנו ממליצים על טיפולים כירורגיים כמוצא אחרון, אולם חשוב לדעת שהניתוחים הם ניתוחים בטוחים וטווח הסיכונים הינו קטן יחסית.

אם בוחנים את אחוזי המטופלים שמגיעים לניתוח מתוך כלל המטופלים שמגיעים אלי, מדובר על כ-5% בלבד. לאותם מטופלים הניתוח מהווה שיפור ושדרוג משמעותי של איכות החיים.

אם אני פוגש מטופל שלא יכול לצאת מדלת ביתו בגלל כאבי גב חריפים ובעקבות הניתוח הוא מצליח לתפקד בצורה נורמלית, זה שיפור דרמטי באיכות חייו של המטופל".

מערך עמוד השדרה בלניאדו יעבוד בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים וניתן לקבל טפסי 17 עבור ייעוצים וניתוחים.

לקביעת תור התקשרו למספר 0986093360 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>