מעבר לאתר המותאם

  השר איוב קרא מציג: רובוט חדש לחיסול ארגוני הטרור

  אבי יעקב 1 Comment on השר איוב קרא מציג: רובוט חדש לחיסול ארגוני הטרור

  השר ללא תיק איוב קרא סיפק התבטאות מעניינת ביותר במהלך "שבתרבות" בבאר שבע שנערך תוך כדי חילול שבת מחפיר • קרא נשאל על העימות הבא מול חמאס בעזה וטען כי בשנים הקרובות יופעלו רובוטים שיבצעו את הפעולות המסוכנות במקום חיילי צה"ל

  1:14
  19.05.22
  אבי יעקב No Comments on תיעוד: שמחת ל"ג בעומר ברחבי מירון | כל מוקדי השמחה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  השר ללא תיק איוב קרא סיפק התבטאות מעניינת ביותר במהלך "שבתרבות" בבאר שבע שנערך תוך כדי חילול שבת מחפיר. קרא נשאל על העימות הבא מול חמאס בעזה וטען כי בשנים הקרובות יופעלו רובוטים שיבצעו את הפעולות המסוכנות במקום חיילי צה"ל.

  לדבריו: "אני לא רוצה יותר אחרי מה שקרה בעזה או בלבנון להכניס חיילים, אני רוצה שיהיו חיילים שלנו רק על הגבול הבינלאומי, אני יכול להכניס לעזה רובוט שילחם בהם בפנים ויחסל אותם בפנים".

  השר המשיך והסביר כי הרובוטים יעבדו בהפעלה מרחוק והם יהיו מוגנים מפני כלי הנשק של האויב. השר טען כי הטכנולוגיה המתקדמת תהיה קיימת בצה"ל בזמן הקרוב מאוד. "הרובוט יכול לרוץ אחרי העכברונים מתחת למנהרות ולחסל אותם", הרחיב השר קרא. "אני יכול לומר לך, עניין של שנה עד שלוש שנים, הרובוט יוצא לחיסול נסראללה מבלי לערב חיילים".

  במהלך הריאיון התייחס קרא גם לנושא של בן חסין, הישראלי המוחזק במעצר במדינת אויב מוסלמית. "אני מצטער על כך שמפריעים לי להוציא אותו משם בשל מלחמות לא ענייניות", טען השר. "הוא רצה לראות את סבו וסבתו ונכנס למדינה עם דרכון קנדי, ולמעשה הצטרף למלחמה ב-ISIS".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   הזוי!!! רדיו חרדי מביא ידיעה שיצאה בחילול שבת??????????