מעבר לאתר המותאם

ולדר חשף בשידור חי: "בני סובל ממחלה קשה" וביקש: "שאו תפילה"

עמית דניאל 13 Comment on ולדר חשף בשידור חי: "בני סובל ממחלה קשה" וביקש: "שאו תפילה"

אמש, בפתח תכניתו "עצות מהחיים", שיתף הסופר חיים ולדר את המאזינים בסערה המתרחש בחייו בחצי שנה האחרונה "בני בכורי סובל ממחלה קשה, שאו תפילה" • השם המלא: רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל בתושח"י

חיים ולדר
חיים ולדר
בני בכורי, אהוב ליבי, רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל לרפואה שלמה בתושח"י

אמש, בפתח התכנית "עצות מהחיים" בהגשת הסופר חיים ולדר, סיפר המגיש כי מזה תקופה בנו בכורו חולה במחלה קשה וקרא למאזיניו להתפלל לרפואתו.

"אני חושב שהגיע הזמן לשתף אתכם במשהו שהוא אמנם אינו בגדר סוד אבל חשבתי שיהיה זה נכון שגם אתם המאזינים שנפגשים אתי מדי שבוע בין 22:00 לחצות תהיו שותפים" כך פתח ולדר את תכניתו אתמול (שני) "מדובר בבני בכורי, צביקי, אב לשני ילדים שחולה במחלה קשה מזה חצי שנה. על פי הוראת הגאון מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, הוספנו לו שם עוד מהתחלה. רפאל מאיר צבי. אני מניח ששמעם את השם הזה וחלקכם גם ניחש במי מדובר".

"בסיעתא דשמיא, הטיפולים הועילו מאד והפחיתו את מחלתו. הפחיתו, אבל לא מיגרו אותה לחלוטין. הפכנו את העולם כדי למצוא פתרון ובסיעתא דשמיא מצאנו טיפול ייחודי ונדיר בחו"ל שעשוי לסייע לו ואולי אי"ה אפילו לרפאות אותו. ביום שישי הייתי אצל מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שבירך ועודד אותי ואמר שאנשים מתפללים זה עוזר. החלטתי בעצה אחת עם בני לפנות אליכם המאזינים, חלקכם מלווים אותי כבר 18 שנה עוד משידורי קול הנשמה, מה שהופך אותנו קצת לקרובי משפחה. אני בטוח שכולכם תתגייסו לתפילה להחלמתו של בני. אי"ה בעוד שבועיים נטוס לחו"ל לטיפול הראשון בסדרה. את הטיפול היקר עד מאד, שאגב אינו מכוסה בשום ביטוח, נממן אי"ה מחסכונותנו ואפילו ניקח על עצמנו גם חובות. מכם אני מבקש אך ורק להתפלל עליו, על בני בכורי, אהוב ליבי, רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל בתושח"י".

"בשבוע הבא תהיה כאן תכנית רגילה ובשבועיים שלאחריה, בעת שהותנו בחו"ל ישודר לקט סיפורים, אם כי נשתדל לעדכן אתכם בתחילת התכנית על התקדמות הטיפול אי"ה" אמר וחזר על בקשתו מהמאזינים לישא תפילות לרפואת בנו "רשמו בבקשה לפניכם את השם, רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל לרפואה שלמה בתושח"י".

מאוחר יותר אמר ולדר "כל אלה שדואגים, אני חייב לומר. המצב לא החמיר, המצב אפילו הוטב. אבל כדי להוציא אותו לגמרי מהמחלה אנו צריכים את הטיפול הזה. הוא טיפול מאד נדיר ומאד חשוב התפילות שלכם. לא שקרה משהו דרמתי. ר' חיים אמר להתפלל, אז מתפללים".

"רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל בתושח"י, זה השם לתפילה" אמר.

האזינו:13 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 12

  עם ישראל כולו מחבק אתכם ומתפלל למען החלמתו המהירה של בנכם בתושח"י, תהיו חזקים

 2. 11

  לרב חיים ולדר ולכל המשפחה
  בזכות התמסרותך לעמ"י תזכה לראות ישועות
  בזכות שעזרת לאלפים לצאת ממצבים קשים ד יעזור לבינך ויושע
  עוד בקרוב תזכה להוציא ספר נס ההצלה של בינך
  כנראה השם חיפש משהו שיבין מקרוב משהו שיוכל עם החומר והרגשות לעשות משהו טוב לעולם כולו ולהעלות נושא על כתב
  אז זהו רבוש"ע זה הספיק הלב כבר הבין הכל
  שלח רפואה שלמה אמןןןן

 3. 9

  תבקש ותקדיש מתינוקות של בית רבן הרי אתה בקשר אתם [תרי"ג ] ועוד
  השם עמכם גבור החיל
  ורפואה שלמה לבנך שיחיה בתושח"י אמן

 4. 8

  רפואה שלימה לבנך היקר אוהבים אתכם ומתפללים לרפואתו

  \

 5. 7

  רפואה שלימה לבינך היקר כל הישועות בעהית

 6. 6

  הרב ולדר, תהיה חזק, ורפואה שלימה בקרוב!! כשם שזכית לזכות את עם ישראל כן תזכה שזכות הכלל תעמוד לך להיושע בכל הישועות!

 7. 4

  הרב ולדר היקר בזכות העצות הרבות והמעשים הטובים וכל החסד שאתה עושה עם בניו של ה יתברך, בעז"ה לבנך רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל יהיה רפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל במהרה,
  ואריכות ימים בטוב ובנאימים ברוחניות וגשמיות,בגשמיות וברוחניות ובשניהם גם יחד אמן

 8. 1

  רפואה שלמה איש יקר