מעבר לאתר המותאם

איזו כרזת רחוב זכתה? מאזיני קול חי הציגו "ירושלים נקיה"

עמית דניאל 1 Comment on איזו כרזת רחוב זכתה? מאזיני קול חי הציגו "ירושלים נקיה"

תחרות ארוכה ומאתגרת הגיעה לשיאה כאשר שלושה מאזיני קול חי זכו בפרסים יקרי ערך • המעמד נערך בהשתתפות ראש העיר, ניר ברקת, ובשידור וחי עם אשר גרייבר

רא"ע ירושלים, ניר ברקת והזוכים
רא"ע ירושלים, ניר ברקת והזוכים : עפר גדנקן

 

בעיריית ירושלים חשבו על רעיון מקורי לשיפור חזות העיר. במסגרת מבצע "ילדים יוצרים ירושלים נקיה" הוזמנו ילדי ירושלים להפעיל את כישוריהם ולעצב כרזת ניקיון למען סביבה נקיה ויפה ושמירת ניקיון העיר.

התחרות הייחודית יצרה פעילות יצירתית וחווייתית בקרב קהל הילדים, מכל הגילאים, שהתחרו ביניהם על עיצוב ויצירת כרזה מקורית הכוללת מסרי ניקיון ושמירת סביבה בכוחות עצמם: צביעה, עיצוב, כתיבה וסגנון, בשפה מתאימה ומכובדת, כיאה לעיר ירושלים.

מספר ילדים יצירתיים, מאזיני 'קול חי', שעמלו על מיצג לצד הכרזה הזמינו לביתם את שדרן 'קול חי' יואב דיליאון שהתפעל מהיצירות המרהיבות והעביר אותם לועדת השיפוט של העירייה.

ועדת שיפוט מיוחדת מטעם העירייה, בחנה את הכרזות וזיכתה שלושה ממשתתפי התחרות בפרסים יקרי ערך.

מעמד הגמר התקיים בנוכחות ראש העיר, מר ניר ברקת, והיוצרים שהעפילו לגמר התחרות ובשידור חי עם אשר גרייבר הוכרזו הזוכים.

צפו:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    בתמונה הראשית הילד הכי גבוה אני מכיר אותו הוא לומד בבית הספר שלנו "לויכטר" והוא בכיתה ז' ואני בכיתה ו' ואני מכיר אותו הוא היה שכן שלי ושמי "פלוני אלמוני"