מעבר לאתר המותאם

זמן אוויר עם מנחם טוקר שוברת שיאים – מעל 500 מאזינים על הקו בו זמנית

יוסי ברויער 4 Comment on זמן אוויר עם מנחם טוקר שוברת שיאים – מעל 500 מאזינים על הקו בו זמנית

זמן אוויר, תכנית הצהריים החדשה של מנחם טוקר ברדיו קול חי, עלתה היום לאוויר וכבר החלה לעורר סערה.

עם תחילת התכנית פתח מנחם טוקר וקרא למאזינים להגיע לאולפני רדיו קול חי ולזכות בפרס שלא נראה כמוהו. השניים הראשונים שהגיעו גילו כי מחכה להם רכב עם נהג צמוד וכתב של הרדיו שלוקח אותם בשידור חי לטיסה חווייתית במטוס פרטי שחיכה להם בזמן התכנית בשדה התעופה. לאורך כל הטיסה המאזינים והטייס היו בקשר בשידור חי מרגע ההמראה ועד לנחיתה.

במקביל, עם תחילת התכנית הוזמנו המאזינים להתקשר ולעלות לשידור עם המשפט "לשון הרע לא מדבר אלי" כל מאזין שאמר את המשפט זכה במקום בפרס כספי מכובד. אלפי השיחות שהגיעו לאולפן גרמו לקריסת מערכות השרתים וקווי הטלפון של המערכת הארצית. בכיר בתחנת רדיו בישראל ציין כי למיטב ידיעתו מקסימום המאזינים שחייגו בו זמנית לתכנית עומד על כ-150 מאזינים.

בנוסף חשף טוקר את הג'ינגל' של ג' לבחירות הקרבות ופינות רבות נוספות, אל תפספסו!

צפו בתמונות ובווידאו משדה התעופה


 4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 4

  הראיון של טוקר עם יובל טייב מעיד על כמה מעלות לתכנית ,למראיין ולמרואין.שימור המסורת שאינה צעקנית,ואינה מתבלטת.חידוש הישן וקידוש החדש,שהמככב והמוביל הארצי בכל עולם המוזיקההוא החזן והפייטן והזמר המהולל הלא הור יובל טייב הגדול.משפחת מזוז ירושלים.

 2. 3

  מנחם… לא משנה איפה תהיה באיזו תחנה…
  תמיד אתה תהיה תותח

 3. 2

  מנחם תחזיר את התוכנית של המתיחות מחכים לזה
  תודה