מעבר לאתר המותאם

"אספתי את הילדים מהמוסדות, עלינו לרכב וברחנו"

עמית דניאל 3 Comment on "אספתי את הילדים מהמוסדות, עלינו לרכב וברחנו"

השריפה משתוללת בחיפה • תושב חיפה, שרגא, שוחח בתכנית "הפוך על הפוך" תוך שהוא ברכבו נוסע ובורח מהעיר • "ראינו אנשים עולים לרכבים עם הילדים ופשוט בורחים. אני לא הספקתי לעלות לבית. כשאתה רואה אש בין הבתים אתה קודם כל בורח"

השריפה משתוללת בחיפה. תושב חיפה, שרגא, שוחח בתכנית "הפוך על הפוך" עם הרב משה בן לולו, תוך שהוא ברכבו נוסע ובורח מהעיר.

"בתחילה אשתי אמרה שברדיו אומרים שהאש מתגברת בחיפה, חשבתי בתחילה שנסתדר אבל מהר מאד הבנתי שצריך לצאת. אספתי במהירות את הילדים ממוסדות החינוך, עלינו לרכב אחד וברחנו לכיוון כביש המנהרות. שיצאנו מהמנהרות נכנסו לתוך עשן שחור סמיך משהו מפחיד מאד. מחזה לא נעים בכלל. אתה עובר את חיפה ומסתכל לאחור ורואה את חיפה עולה בלהבות. ממש כך" הוא מספר.

"צריך להבין" הוא אומר "כביש המנהרות זו צומת מרכזית ואני לא רוצה לחשוב מה הולך לקרות בצומת הזו עם כל כך הרבה אנשים שנוסעים לאיזור הצומת בטח פקוקה".

בדרכנו" הוא מספר "ראינו אנשים עולים לרכבים עם הילדים ופשוט בורחים. אני לא הספקתי לעלות לבית. כשאתה רואה אש בין הבתים אתה קודם כל בורח".

"חשוב מאד" הוא מוסיף "ההנחיות של כיבוי האש להוריד את השאלטר הראשי ולסגור את צינור הגז"

האזינו:3 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 3

    הכל זה לטובה מלמעלה