מעבר לאתר המותאם

  האם חודשו המגעים לצירוף 'המחנה הציוני' לקואליציה?

  "אין כל סיכוי להצטרפות המחנה הציוני לממשלת נתניהו", אמר ח"כ עמיר פרץ מהמחנה הציוני בתגובה לפרסום. "נראה כי מדובר בספין מבית היוצר של לפיד שהוא המרוויח העיקרי מהספינים האלה. אפשר וצריך להחליף את נתניהו וזו משימתינו העיקרית ואנחנו נממש אותה"
  admin2 No Comments on האם חודשו המגעים לצירוף 'המחנה הציוני' לקואליציה?

  רה"מ והרצוג נפגשו בחמישי האחרון לשיחה דיסקרטית, זאת לאחר שהרצוג ניצח בוועידת מפלגתו וזכה בשנת כהונה נוספת • על פי ההערכות, נתניהו לא מעוניין להוציא את מפלגת הבית היהודי מהקואליציה

  בנימין נתניהו צילום: Nati Shohat/Flash90
  "אין כל סיכוי להצטרפות המחנה הציוני לממשלת נתניהו", אמר ח"כ עמיר פרץ מהמחנה הציוני בתגובה לפרסום. "נראה כי מדובר בספין מבית היוצר של לפיד שהוא המרוויח העיקרי מהספינים האלה. אפשר וצריך להחליף את נתניהו וזו משימתינו העיקרית ואנחנו נממש אותה"
  22:59
  23.01.22
  יעקב בלוך No Comments on מצעד מקהלת צליל וזמר – והרי התוצאות:

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ניסיונות נוספים להכניס את 'המחנה הציוני' לממשלה? לטענת מספר מקורות, ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בחשאיות השבוע לפחות פעם אחת עם יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג בקיסריה, כך נחשף היום 'אולפן שישי'.

  על פי הדיווחים, השניים נפגשו בחמיש האחרון – לשיחה דיסקרטית, זאת לאחר שהרצוג ניצח בוועידת מפלגתו וזכה בשנת כהונה נוספת.

  על פי ההערכות במערכת הפוליטית, נתניהו לא מתכוון להוציא את הבית היהודי מהקואליציה, אבל ייתכן שהוא שואף לנצל את ההיחלשות המשמעותית של הרצוג בסקרים ולצרף אותו במחיר נמוך יחסית לממשלה. נתניהו אף מעוניין להראות לבכירי מפלגתו שמעוניינים בתיק החוץ שהמגעים בנושא עם הבית היהודי נמשכים. יש לציין כי בנוסף, מופעל על נתניהו לחץ בינלאומי משמעותי לצרף את הרצוג לממשלה.

  מקורבי ראש הממשלה נתניהו הכחישו את הדברים, ותגובה דומה התקבלה גם מלשכתו של יו"ר האופוזיציה הרצוג. "לפי הדיווח המופרך מן היסוד, ברור ששוב יש בעיות בקואליציה", אמרו בלשכת הרצוג. "הלחץ מהבלגן שעשה השר ישראל כ"ץ עלה על גדותיו, מופץ מידע שקרי, ושוב יש מי שנופל בפח". גם בליכוד הכחישו את הדברים.

  "אין כל סיכוי להצטרפות המחנה הציוני לממשלת נתניהו", אמר ח"כ עמיר פרץ מהמחנה הציוני בתגובה לפרסום. "נראה כי מדובר בספין מבית היוצר של לפיד שהוא המרוויח העיקרי מהספינים האלה. אפשר וצריך להחליף את נתניהו וזו משימתינו העיקרית ואנחנו נממש אותה".

  מנגד, ב"כולנו" בירכו על הדברים. "אני לא מכיר את המגעים אבל אני הראשון שיברך על ממשלת אחדות רחבה", אמר שר השיכון יואב גלנט. "אני חושב שזה טוב למדינת ישראל ליציבותה, לביטחונה ולכלכלתה".  0 תגובות