מעבר לאתר המותאם

  תשעה מתפרעים פלסטינים נעצרו בפעילות מבצעית

  "המעצרים של תשעת המתפרעים מצטרפים לשורה של פעילויות מבצעיות ומעצרים רבים המבוצעים בכפר עיסאווה, פעילות שתמשך כל עוד לא ייפסקו הפרות הסדר, זריקות האבנים ובקבוקי התבערה לעבר השוטרים שפועלים שם והאזרחים הנעים על הציר מעלה אדומים ירושלים"
  בנצי לייזרוביץ No Comments on תשעה מתפרעים פלסטינים נעצרו בפעילות מבצעית

  כוחות הביטחון עצרו תשעה מתפרעים תושבי עיסאוויה החשודים באירועי הפרות הסדר וידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה ומג"ב, ואזרחים הנעים על הכביש המוביל למעלה אדומים • העצורים הם 5 קטינים בגילאי 15-17 והיתר בגירים בשנות ה-20

  "המעצרים של תשעת המתפרעים מצטרפים לשורה של פעילויות מבצעיות ומעצרים רבים המבוצעים בכפר עיסאווה, פעילות שתמשך כל עוד לא ייפסקו הפרות הסדר, זריקות האבנים ובקבוקי התבערה לעבר השוטרים שפועלים שם והאזרחים הנעים על הציר מעלה אדומים ירושלים"
  21:09
  29.06.22
  אבי יעקב No Comments on הבלאגן במשק: סכסוך עבודה הוכרז בחברת סלולר גדולה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  כוחות הביטחון עצרו תשעה מתפרעים תושבי עיסאוויה החשודים באירועי הפרות הסדר וידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה ומג"ב, ואזרחים הנעים על הכביש המוביל למעלה אדומים.

  כאמור, במהלך התקופה האחרונה ביצעה משטרת ישראל פעילות מבצעית לשם איתור ומעצר מחוללי הפרות הסדר שהיו מעורבים בידויי אבנים לעבר הכוחות הפועלים בעיסאוויה וכן לעבר אזרחים הנוסעים בציר מעלה אדומים.

  במסגרת הפעילות המבצעית עצרה המשטרה במהלך השבוע 9 צעירים תושבי הכפר שזוהו ותועדו ע"י השוטרים ולוחמי מג"ב בעת שהתקרבו לעבר הכוח שפועל בכניסה לכפר, כשביידם אבנים והחלו ליידות האבנים לעברו.

  העצורים, בהם 5 קטינים בגילאי 15-17 והיתר בגירים בשנות ה-20, הובאו לחקירה במפלג המיעוטים בימ"ר ירושלים. במהלך החקירה, הודו חלקם במיוחס להם וכן באירועים נוספים בהם יידו אבנים לעבר לוחמי מג"ב וכן לעבר כלי רכב הנעים בציר מעלה אדומים.

  מעצרם של החשודים, אשר חלקם הועמדו לדין בעבר בגין עבירות דומות, הוארך וכנגד אחד מהם הוגשה אתמול הצהרת תובע. היום יוגשו הצהרות תובע כנגד 3 חשודים נוספים והיתר יוגשו במהלך השבוע.

  מעצר זה מתווסף למעצרה של חוליית מידי אבנים ובקתבים בתחילת החודש שפעלה באופן מאורגן ושיטתי והשליכו אבנים מצוקי עיסאוויה לעבר כלי רכב הנוסעים בציר מעלה אדומים. וכן למעצר של צעיר תושב הכפר שנעצר אף הוא בגין ידוי בקתבים לעבר בסיס עופרית.

  מהמשטרה נמסר כי "המעצרים של תשעת המתפרעים מצטרפים לשורה של פעילויות מבצעיות ומעצרים רבים המבוצעים בכפר עיסאווה, פעילות שתמשך כל עוד לא ייפסקו הפרות הסדר, זריקות האבנים ובקבוקי התבערה לעבר השוטרים שפועלים שם והאזרחים הנעים על הציר מעלה אדומים ירושלים".

  "המשטרה תמשיך לפעול בנחישות ובמקצועיות כנגד פורעי החוק המבקשים לסכל פעילות המשטרה ולסכן חייהם של אזרחים תמימים, ותפעל להעמידם לדין", הוסיפו.  0 תגובות