מעבר לאתר המותאם

בשורה טובה: הקפה – לא מסרטן • בשורה רעה: משקה חם – מסרטן

לפני יותר ממחצית היובל, הכריזו החוקרים כי שתיית קפה מעלה את הסיכון לחלות בסרטן שלפוחית השתן
ישראל פריי 3 Comment on בשורה טובה: הקפה – לא מסרטן • בשורה רעה: משקה חם – מסרטן

25 שנה החשיב ארגון הבריאות העולמי את פולי הקפה למוצר בעל סיכון גבוה לחלות בסרטן • אתמול, הכריז הארגון כי הנתון אינו נכון • מאידך, משקאות חמים התגלו כבעלי מסוכנות גבוהה

לפני יותר ממחצית היובל, הכריזו החוקרים כי שתיית קפה מעלה את הסיכון לחלות בסרטן שלפוחית השתן
15:00
24.09.21
אתר קול חי No Comments on שלמה כהן בשמחת חג עם המלחין ר' חיים בנט • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ארגון הבריאות העולמית הוציא לראשונה את פולי הקפה מרשימת החומרים המסרטנים. אך אם חשבתם שתוכלו ללגום לרווחה מכוס קפה מהביל, דעו כי במקביל, הכריז הארגון כי משקאות חמים מאוד כמו קפה ותה, עלולים לסרטן מעצם היותם חמים.

לפני יותר ממחצית היובל, הכריזו החוקרים כי שתיית קפה מעלה את הסיכון לחלות בסרטן שלפוחית השתן, וסרטן הלבלב והערמונית, במחקרים החדשים התברר כי האמת שונה בתכלית, וכי בכוח הקפה דווקא להפחית את הסיכון ללקות בסרטני הכבד והרחם.

ומה גילו החוקרים על משקאות חמים? ובכן, במחקרים מעמיקים, נמצא קשר ישיר בין סרטן של הוושט לבית צריכת משקאות חמים. המחקרים נערכו באמריקה ובסין, על שתיית תה וקפה הרתוחים בטמפרטורה של 70 מעלות צלזיוס ומעלה.3 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    עוד שנתיים יגידו בדיוק להפך, לדברים אין יסודות

  2. 1

    גם מקלחת חמה מסרטנת ,גם על האש מסרטן ,קוקה קולה בסדר ובריא כי זה קר…..תגידו את זה לבדווים ששותים קפה רותח וחיים עד גיל 95 ללא סרטן כלשהו. הכל שעמום של כתבי בריאות וסטודנטים לרפואה .תפסיקו להתייחס לכל המחקרים חלק מהם הוא מגמתי וקשור לחברות מזון וחלק זה סתם למשוך תשומת לב. הרפואה לא מתחדשת הכל ישן אין תרופות לשום דבר הכל משככי כאבים ומה שמתחדש התחום הטכנולוגי והמיכשור וזה קשור יותר לתחום המחשבים .