מעבר לאתר המותאם

'מועצת החכמים' אישרה את ביקור בנט במוסדות ש"ס

איתי גדסי 7 Comment on 'מועצת החכמים' אישרה את ביקור בנט במוסדות ש"ס

למרות היחסים הלא תקינים בין החרדים לבנט • היום הוא הפתיע והגיע לביקור במוסדות הלימוד של רשת החינוך 'בני יוסף' של תנועת ש"ס • ביטון: "המועצת התירה לנו, אם לחינוך העצמאי מותר – גם לנו מותר"

בנט ביטון, ש"ס
צילום: יעקב כהן
התייעצנו עם מועצת החכמים, ואם לחינוך העצמאי הוא הגיע אז גם לנו מותר. השר היה בהלם ממה שראה, החטא הגדול שלנו הוא היחצנות והתקשורת, וכשהוא הגיע לבית הספר, שלוש בנות ליוו אותו במשך כל הסיור והסבירו לו רק בשפה האנגלית"

למרות היחסים הלא תקינים בין החרדים לשר החינוך נפתלי בנט, היום (שלישי) הפתיע בנט והגיע לביקור במוסדות הלימוד של רשת החינוך 'בני יוסף' של תנועת ש"ס, יחד עם מנכ"ל הרשת חיים ביטון, ח"כ יעקב מרגי יו"ר ועדת החינוך ואיציק זהבי מנהל המחוז החרדי במשרד החינוך.

השר התפעל מאוד מרמת הלימודים הגבוהה ומהשקעת הצוות החינוכי בתלמידות ואמר כי "אין סיבה שהילדים כאן יקבלו פחות מכל מקום אחר".

עוד אמר בנט כי "נכנסתי לתפקיד כדי להביא רוח חדשה כלפיכם. רוח של הזדמנות שווה לכל ילד בישראל ולא משנה לאיזה מגזר הוא משתייך. אבל כשאני רואה רשת שיש בה בסיס תורני יחד עם רצון גדול להתחדשות והבנה שזאת הדרך לפרוץ קדימה. זה מדרבן אותי לתת לכם את הכלים לכך. קיבלתם החלטות אמיצות ברוח הרב עובדיה יוסף של תורה יחד עם מצוינות בלי פחד ואני כבר בדרך העברתי למנכלי"ת המשרד את ההתרשמות הראשונית שלי והיא חיובית מאוד. המשיכו כך", סיים השר.

חיים ביטון מנכ"ל 'אל המעין' אמר הערב ב'מהדורה המרכזית' ב'קול חי' כי "הסיור היה מצויין, אין ענין לבדוק אם היה כזה ביקור בעבר או לא", לדבריו, "האדם שיושב במשרד החינוך יש בידו יכולת לסייע לתלמידים, התייעצנו עם מועצת החכמים, ואם לחינוך העצמאי הוא הגיע אז גם לנו מותר. השר היה בהלם ממה שראה, החטא הגדול שלנו הוא היחצנות והתקשורת, וכשהוא הגיע לבית הספר, שלוש בנות ליוו אותו במשך כל הסיור והסבירו לו רק בשפה האנגלית".7 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 7

  יש כאן הרבה שאלות מוזרות בכל הביקור הזה של בנט
  מה זה תורה עם מצויינות?
  יש מה להוסיף אחרי התורה? התורה זה לא מצויינות?
  לאיזה החלטות אמיצות התכוון בנט שקיבלו מנהלי המוסדות בית יוסף, האם התפשרו על דברים רוחניים או חינוכיים?
  אם זה ברוח הרב עובדיה יוסף מדוע ההחלטות האלו לא התקבלו בחייו?
  ממתי שר החינוך נותן דו"ח ועו און-ליין למנכלי"ת שעובדת מתחתיו במשרת אמון
  ומה זה בא להגיד שהוא יצא מבסוט בגלל כל מיני שינויים שראה "ברוח הרב עובדיה יוסף" עפ"ל
  ולכן המנכלי"ת תהיה יותר נחמדה בתקציבים?
  לא מריח טוב כל הביקור הזה.

 2. 6

  למגיב שכתב את כל ה5 תגובות תגיד לנו איזה חרדדי אתה, לפי דבריך אתה שייך לפלג יחד שהתחברו אם אנשים הכי גרועים… אז בבקשה תרגע

 3. 5

  מה לא עושים בשביל כסף………….

 4. 4

  ביטון מזמן לא מרגיש מחוייב לדפוסי התנהגות חרדים
  זו המדיניות

 5. 3

  מה פתאום נתנו לשלוש הבנות ללוות את השר ועוד להסביר רק באנגלית?
  מעולם לא שמענו כזה דבר במוסד חרדי!

 6. 2

  באל המעיין מחנכים בנות ללוות גבר באנגלית?
  זה הצניעות שלימד הגר"ע יוסף?

 7. 1

  פרנק פרח
  3 בנות ליוו אותו???????
  ביטון לא חרדי
  מחטיא הרבים!