מעבר לאתר המותאם

  התובע הצבאי: "החייל שירה במחבל יואשם בהריגה"

  "בית הדין בערר קבע חד משמעית שמחומר החקירה עולה דרך חקירה אחרת לבחון את מעשי המשיב וסרטון ההגנה מבטא את זה בשורה של עדויות רבות"
  דוד לזר 2 Comment on התובע הצבאי: "החייל שירה במחבל יואשם בהריגה"

  הפרקליטות הצבאית הגישה הבוקר בבית הדין הצבאי ביפו הצהרת תובע בסעיף של הריגה נגד החייל שירה לעבר מחבל מנוטרל בחברון לפני כשלושה שבועות • מחוץ לבית הדין נערכה הפגנת תמיכה בחייל

  צילום: Corinna Kern/Flash90
  "בית הדין בערר קבע חד משמעית שמחומר החקירה עולה דרך חקירה אחרת לבחון את מעשי המשיב וסרטון ההגנה מבטא את זה בשורה של עדויות רבות"
  22:10
  27.01.22
  נתי קאליש No Comments on בשידור חי: מעמד תפילת ילדי תשב"ר בעיר אומן

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הפרקליטות הצבאית הגישה הבוקר (חמישי) בבית הדין הצבאי ביפו הצהרת תובע בסעיף של הריגה נגד החייל שירה לעבר מחבל מנוטרל בחברון לפני כשלושה שבועות. מחוץ לבית הדין נערכה הפגנת תמיכה בחייל, "מי שהורג מחבלים הוא גיבור ישראל", זעקו המפיגינים.

  במהלך הדיון שהתקיים עם השופט סא"ל רונן שור, סנגוריו של החייל ביקשו כי הוא ייצא לחופשה עד להגשת כתב האישום ביום שני, עוד ביקשו להחזיר לו את הנייד שלו.

  עו"ד אייל בסרגליק, שמייצג את החייל אמר כי "בית הדין בערר קבע חד משמעית שמחומר החקירה עולה דרך חקירה אחרת לבחון את מעשי המשיב וסרטון ההגנה מבטא את זה בשורה של עדויות רבות. בית הדין קובע לכל הפחות שמתקיימת טעות כנה לכאורה", אמר הפרקליט. ראיות התביעה קורסות אחת אחרי השנייה כמגדל קלפים ונסתרות בראיות תביעה אחרות בשעה שבשלב זה לאור חומרי החקירה. אפשר בשלב הזה לנהל את התיק כשהחייל אינו עצור".

  יצוין, כי ההחלטה על המשך מעצרו טרם התקבלה וכי היא צפויה להתקבל בהמשך היום.  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   מדינה קומניסטית

  2. 1

   בצלם ר"ת באמת צריך להרוג מחבלים… על תשתקו ששוברים שתיקה ממומנים על ידי הפלסטינים… אני מגיש תביעה על אפליה נגד יהודים…