מעבר לאתר המותאם

לא להאמין: משפחת המחבל תגיש תביעה נגד ישראל

דוד לזר No Comments on לא להאמין: משפחת המחבל תגיש תביעה נגד ישראל

סערת אירוע הירי במחבל המנוטרל בחברון לא יורדת מסדר היום • אמש הודיע בני משפחת המחבל שנורה ע"י חייל צה"ל בחברון לפני כשבועיים כי בכוונתה לתבוע את ישראל היורה בבית משפט ישראלי ובית הדין בהאג

חיילים, פיגוע, חברון, חייל,
צילום: Wissam Hashlamon/Flash90
היום ידון שוב בית הדין הצבאי בקסטינה בהארכת מעצרו של החייל שירה במחבל המנוטרל שבסוף השבוע האחרון שוחרר למעצר פתוח בבסיס בדרום.
0:02
22.01.20
שלמה ריזל No Comments on שר החוץ קיבל את פניו של נשיא צרפת: "מחויבות לזכר השואה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

סערת אירוע הירי במחבל המנוטרל בחברון לא יורדת מסדר היום. אמש הודיע בני משפחת המחבל עבד אל-פתאח א-שריף שנורה ע"י חייל צה"ל בחברון לפני כשבועיים כי בכוונתה לתבוע את ישראל היורה בבית משפט ישראלי ובמקביל תדרוש מיו"ר הרשות הפלסטינית להגיש תביעה גם בביה"ד הבינלאומי הפלילי בהאג.

בנוסף, משפחת המחבל דורשת את מסירת גופו לידיה, "צריך לשפוט את ישראל ולחשוף את קלונה, זאת בעקבות הפשעים שהיא מבצעת מאז תחילת ההתקוממות העממית בחודש אוקטובר האחרון", אמרה המשפחה.

היום ידון שוב בית הדין הצבאי בקסטינה בהארכת מעצרו של החייל שירה במחבל המנוטרל שבסוף השבוע האחרון שוחרר למעצר פתוח בבסיס בדרום.

אתמול נותחה גופתו של המחבל במכון לרפואה משפטית באבו כביר וכי על פי הרופאים שנכחו במקום, המחבל מת מהירי של החייל. עורכי דינו של החייל אמרו כי אלו בשורות טובות עבורם, שמעידות כי המחבל היה חי וכי הייתה סכנה ממשית לחיילים במקום, וכטענת החייל.

.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>