מעבר לאתר המותאם

אחרי סאגת המנכ"ל העולמי: פרטנר ו-Orange מנתקים מגע

דוד לזר No Comments on אחרי סאגת המנכ"ל העולמי: פרטנר ו-Orange מנתקים מגע
21:40
23.01.20
דוד קליגר No Comments on מהרב רבינוביץ ועד רובשקין • גלריה ווידאו מהאדיטש

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

קבוצת פרטנר הודיעה ל-Orange צרפת על כוונתה לסיים את השימוש במותג. כפי שדווח בחודש יוני 2015, קבוצת פרטנר חתמה עם Orange צרפת על הסכם המסדיר את היחסים בין שתי החברות בנוגע לזכויות השימוש במותג Orange.

בהתאם לתנאי ההסכם, שתי החברות סיכמו כי מחקר שוק מקיף ישמש אותן על מנת להעריך את מיצובה של פרטנר ותפיסת המותג בשוק התקשורת המשתנה בישראל.

בעקבות ההחלטה לסיים את הסכם רישיון השימוש במותג, קבוצת פרטנר תחל בתהליך של מיתוג מחדש.

קבוצת פרטנר מציינת, כי הרשת המתקדמת והמהירה בישראל, שכוללת גם את רשת הדור הרביעי, וכן שרותי התקשורת הבינ״ל של הקבוצה, ימשיכו לשרת את לקוחותיה.

כזכור, לפני כחצי שנה, מנכ"ל אורנג' העולמית (פראנס טלקום) דאז סטפן רישאר, אמר במסיבת עיתונאים בקהיר, שהיה מוכן לוותר על הקשר עם פרטנר הישראלית "כבר מחר בבוקר" ולהפסיק את השימוש בשם אורנג' בישראל, אם הדבר לא היה כרוך ב"סיכון ענק", שמשמעו קנסות של מאות מיליוני אירו.

היה זו בתקופה שהחל להתנהל קמפיין במצרים נגד חברת אורנג' בשל שיתוף הפעולה שלה עם ישראל "בכל שטחי פלסטין, ובין השאר בהתנחלויות", עוד טענו בקמפיין כי אורנג' תומכת ביחידות של צה"ל.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>