מעבר לאתר המותאם

"עוצמה למיכאל" • לח"כ לשעבר מיכאל בן ארי נולד בן

משה נתנאל 5 Comment on "עוצמה למיכאל" • לח"כ לשעבר מיכאל בן ארי נולד בן

מזל טוב: לח"כ לשעבר, ראש תנועת 'עוצמה יהודית' ואיש הימין המוכר ד"ר מיכאל בן ארי, נולד הערב בן. הרך הנולד משלים מניין במשפחת בן ארי, ומצטרף לתשעת הילדים של מיכאל ורעייתו דגנית.

בן ארי בן ה – 52, מתגורר בקרני שומרון, ונחשב לאחד מפעילי הימין הבולטים. בעבר היה חבר בתנועת כך, ולאחמ"כ השתלב בתנועת "האיחוד הלאומי" ונבחר כח"כ מטעמה בכנסת. בבחירות האחרונות רצה רשימתו יחד עם יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי, אך האחרון התנה את הריצה המשותפת בהחלפתו בברוך מרזל, דבר שלא הועיל למפלגה להיכנס לכנסת.

לצד המברכים הרבים שהגיבו לפוסט הנרגש של בן ארי הבישר על לידת בנו, הצליחו להשתחל לידיעה המשפחתית דיונים והערות על ערבים. אחד הגולשים בחר באיחול מוזר לילד: "שיזכה ל2000 עבדים ערבים בקרוב", וגרר עימות עם גולש ערבי שהתפתח למילים קשות. גולש אחר ביקש שהברית תתקיים בהר הבית.

גם אם לא ניסחף עם המגיב שאמר "אין ספק שנולד למשפחה קדושה", נצטרף לאחת הברכות ההגיוניות והמסורתיות: "יגדל להיות מנהיג חסיד ירא שמיים ולמדן! תזכה לגדלו לתורה חופה ומעשים טובים".

תמונה5 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 5

  מזל'ט מיכאל חזק ואמץ! עוצמה יהודית אמיתית!

 2. 4

  מלא מזל טוב!!!!
  שתזכו לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים בעז"ה!!
  בלעה"ר כן ירבו!!

 3. 1

  יפה ברכות מזל"ט מזל"ט יאש יקר ואהוב