מעבר לאתר המותאם

תיעוד נדיר: גלעד שליט בשבי עם מפקד בכיר בחמאס שחוסל ב'צוק איתן'

שלמה ריזל 1 Comment on תיעוד נדיר: גלעד שליט בשבי עם מפקד בכיר בחמאס שחוסל ב'צוק איתן'
12:48
21.01.20
עפר גדנקן No Comments on הטבה ייחודית למזמינים טיסות בדיגיטל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אמש (חמישי) פרסם ארגון החמאס תיעוד נדיר וראשוני של גלעד שליט במקום בו הוחזק בשבי בעזה.

לצידו של שליט נראה מוחמד אבו שמאלה, בכיר חמאס ששימש כמפקד הזרוע הצבעית של הארגון ברצועת עזה וחוסל על ידי כוחות צה"ל לפני כשנה ברפיח בעיצומו של מבצע 'צוק איתן'.

בווידאו הקצר שנראה שצולם באופן חובבני – נראה שליט כשהוא לבוש בחולצה ירוקה ופסים אדומים, כשהוא נראה חושש ומפוחד.

בסרטון שפורסם ברשת "אל ג'זירה" מציג חמאס פרטים חדשים לכאורה על אירועי רפיח במבצע "צוק איתן", במהלכו נחטף סגן הדר גולדין, ושהובילו להפעלת נוהל חניבעל במה שכונה "יום שישי השחור".

בחמאס מנסים להפריך את גרסת ישראל וטוענים כי במארב שהכינו לוחמיו, נהרג לוחם שלהם שהיה לבוש במדי צה"ל, ושהכוחות הישראלים לקחו את גופתו בטעות יחד עם ההרוגים האחרים, רס"ן בניהו שראל וסמ"ר ליאל גדעוני. רק לאחר שעתיים הבינו בצה"ל שגולדין נשאר מאחור, דבר שהביא לעיכוב של שעתיים בתגובה הצהלי"ת. בנוסף טען דובר חמאס כי אף חייל לא נכנס למנהרה לאתר ראיות למותו של גולדין.

עיתוי פרסום התמונות הללו אינו ברור, אולם ההערכה היא שיש בכך כוונה של חמאס להעביר מסר שהם מעוניינים בעסקת חילופי אסירים עם ישראל – בתמורה להשבת גופותיהם של הדר גולדין ואורון שאול ז"ל.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    שיפסיקו כבר לשחרר רוצחים!!!!