מעבר לאתר המותאם

המחירים המופרזים ישובו? גולן טלקום מועמדת למכירה

חיים הלר | צילום: אסף רביבו No Comments on המחירים המופרזים ישובו? גולן טלקום מועמדת למכירה

האם בעלי הסלולר בישראל ייאלצו לשוב ולשלם מחירים גבוהים? זה החשש בקרב רבים בעקבות הודעתה הדרמטית של חברת גולן טלקום על כך כי היא מועמדת למכירה.

"בעלי המניות של גולן טלקום קיבלו גילויי עניין לקונסולידציה פוטנציאלית בדומה לשווקים בעולם כולו. בעלי המניות העניקו מנדט לבנק השקעות להעריך ולבחון אפשרויות שיכולות להוביל למכירה, רכישה, מיזוג אך עם זאת גם לשמור את גולן טלקום עצמאית", נמסר מגולן טלקום.

כידוע, חברת גולן טלקום עוררה מהפכה בשוק התקשורת לאחר שהציעה מחירים נמוכים וגררה אחריה תחרות עזה בין כל רשתות הסלולר, וגם כיום נחשבת גולן טלקום לאחת החברות הזולות.

החשש העיקרי של הצרכנים הישראלים הוא כי בעקבות מכירת חברת גולן טלקום, התחרות תגווע והמחירים ישובו להיות גבוהים מהרגיל. כיום מחזיקה החברה בנתח שוק מכובד עם למעלה מ-850 אלף לקוחות.

בתגובה להודעת גולן טלקום זינקו מניות החברות פרטנר וסלקום בכ-14 אחוזים.

יצויין, כי מאז פתיחת השוק לתחרות טענו בעלי חברות הסלולר הגדולות כי גולן טלקום אינה יכולה להיות רווחית עם הצעתה הזולה, וההודעה על הצעת המכירה של החברה, מעצימה את התחושה כי החברה לא הייתה רווחית.0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>