מעבר לאתר המותאם

חדש: 'קול חי מיוזיק' – ערוץ מוזיקה 24 שעות ביממה

יוסי אשר 15 Comment on חדש: 'קול חי מיוזיק' – ערוץ מוזיקה 24 שעות ביממה

ב'קול חי' לא מפסיקים לחדש ולהפתיע. בנוסף לערוץ הרדיו המוביל במגזר החרדי והדתי מזה 18 שנה, ובמסגרת התפתחות אתר האינטרנט, משיקים ב'קול חי' את 'קול חי מיוזיק' – ערוץ המוזיקה היהודית הגדול בעולם.

'קול חי מיוזיק', הנו ערוץ מוזיקה ייחודי שישדר 24 שעות ביממה, סביב מעגל השנה, מוזיקה יהודית מכל הסגנונות והגוונים. מוזיקה חסידית, מזרחית, אלטרנטיבית וכד'. הייחודיות ב'קול חי מיוזיק' הינה בגיוון וברשימות הפליליסט אותן יערכו טובי המוחות במוזיקה החסידית. החל משדרני התחנה המובילים, אמנים, מוזיקאים, עורכי תוכניות מוזיקה ואישים שונים שעוסקים בעולם המוזיקלי העשיר של כל מה שקשור למוזיקה היהודית, מהארץ ומהעולם.

ב'קול חי מיוזיק' לא ינוגנו סתם שירים בהשמעה אקראית, אלא נבנו וגובשו רצועות שידור לאורך שעות היום, לסופי שבוע ולמועדים מיוחדים. רצועות השידור נבנו בהתאמה לביקוש ולצורך של צרכני המוזיקה, כפי שעלה מתוצאות של קבוצות מיקוד ובדיקות שנערכו לפני עליית הערוץ לאוויר. כך גם השידור עצמו מתבצע מאולפן חדש שהותאם לצרכי הערוץ, עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות כמיטב המסורת המקצועית של שידורי 'קול חי'.

"ערוץ המוזיקה החדש נועד כדי לתת מענה לקהלים רבים וחשובים, שמאזינים לשידורי 'קול חי' הרגילים בחלק ניכר משעות היום, ובשעות אחרות חיפשו להירגע עם מוזיקה", אומרים בהנהלת 'קול חי' ומציינים, כי תכני הערוץ הותאמו לכלל המאזינים הפוטנציאלים בארץ ובעולם, מתוך ראיה רחבה של האופי והסגנון השונה של כל קהילה מחד, ומאידך ההבנה שאין כמו המוזיקה כדי לחבר ולאחד בין קצוות העולם. "אנחנו מאמינים שבעזרת ה' בתוך זמן קצר, 'קול חי מיוזיק' יהיה ערוץ המוזיקה היהודית הגדול בעולם וייתן מענה לצורך גדול שהיה עד היום ללא מענה".

בשלב זה ניתן להאזין לשידורי 'קול חי מיוזיק', באתר 'קול חי' 93FM.CO.IL | באפליקציה | בקו החי של 'קול חי' 058-4009393. בהנהלת 'קול חי' אומרים כי בימים אלו הם שוקדים על פיתוח טכנולוגי שאמור בעז"ה לאפשר להאזין לערוץ המוזיקה בדרכים נוספות ומפתיעות.15 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
 1. 15

  ידענו מתחילה שזהו השיר הזוכה " נפשי". השיר האהוב על כל המשפחה. אפילו הקטנה בת ה2 שרה את זה .

 2. 14

  רציתי לומר תודה ענקית! באמת, מאז שנפתח התדר הזה הוא לא מפסיק להתנגן אצלנו. אם אפשר להמשיך עם המוזיקה הקפיצית.

 3. 13

  חולה על קול חי מיוזיק חבל שנסגר בשעה 7 בערב-רוצים כל היום

 4. 12

  היום, ערב ר"ח אב15:00 – 16:00 בחרתם את המיטב שהמוזיקה החוקתית. יישר כח. לצערי מתחילת ימי הספירה בחרתם בעיקר שירים פחות מוכרים, מגזריים. המשך עבודה פורה

 5. 11

  אפשר בבקשה להשמיע את השיר החדש של אבי אילסון ?תודה

 6. 10

  שירים וקליפים מושלמים!תודה לכם קול חי!

 7. 7

  למה לא נקלט בירושלים? ברכב נקלט וברדיו בבית לא!

 8. 6

  יוזמה ברוכה,
  נהנית מכל רגע, מאזינה בכל זמן בבוקר ,בצהריים ובערב ובכל מקום בבית, ובעבודה -תענוג של ממש

 9. 5

  פשוט להודות לכם קול חי
  במקום להאזין לרשת ג' עברתי למוזיקה שלכם(סוף סוף ללא פרסומות) וזה מרגיע את הנשמה , אז תודה

 10. 4

  אפשר שיר של יעקב שואקי

 11. 3

  עם אפשר לשמוע תשיר הנני בידך של אברהם פריד

 12. 2

  אם תוכלו לעשות גם ערוץ ברדיו ממש זה יהי' עוצמתי!!!!!

 13. 1

  אים אפשר שנוכל להאזין לאפליקציה,אפילו שהיא לא מחוברת לאינטרנט , יש כמה אפליקציות כאלו, שפועלות גם בלי חיבור לאינטרנט, הלוואי שתוכלו גם כן לעשות כך, תודה.